GOSPELOVÉ VÁNOCE 2023

Datum Místo
11. 12. 2023 19:30 (po) Kostel sv. Ignáce, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

PRAHA a další města se mohou i letos těšit na koncert GOSPELOVÉ VÁNOCE! Tentokrát dorazí Američan Roderick Gillesovi & Grace!

GOSPELOVÉ VÁNOCE 2023 - Roderick Gilles & Grace (USA) – 11.12.2023, 19:30 – PRAHA, Kostel sv. Ignáce z Loyoly a turné poté pokračuje do dalších 4 měst (Pardubice, Litomyšl, České Budějovice, Teplice)

Předvánoční, adventní čas nádherný. Vzrušující a radostné očekávání překrásné oslavy narození Krista, dárky, rodiny spolu, světýlka, barvy, vůně i vánoční chutě, to vše je vidět a cítit na každém kroku, Každoročně se v tuto magickou dobu koná i spousta vánočních koncertů.

GOSPELOVÉ VÁNOCE k nám každoročně přiváží hvězdy amerických gospelových souborů a nejinak tomu bude letos!

Kostel sv. Ignáce z Loyoly na Karlově náměstí v PRAZE přivítá 11. prosince večer tenorového sólistu, skladatele a vokálního lékaře, gospelového zpěváka a mistra Rodericka Gilese a jeho soubor Grace.

12.12. vystoupí soubor také v PARDUBICÍCH (Dům hudby), 13.12. v LITOMYŠLI (Zámecká jízdárna), 14.12. v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH (Klášterní kostel Obětování Panny Marie) a 15.12. v TEPLICÍCH (Krušnohorské divadlo).

Roderick Giles vystupoval s bezpočtem gospelových velikánů včetně Karen Clark Sheard, Dorindy Clark Cole, Twinkie Clark (The Clark Sisters – jeho oblíbené), Dottie Peoples, Yolandy Adams, Kirk Franklin, Shirley Caesar, Dorothy Norwood, BeBe Winans, Beverly Crawford, Mary Mary, Kim Burrell, Sheri Jones Moffett, Stephen Hurd, Y'Anna Crawley, Le'Andria Johnson a mnoho dalších.

Jeho silná vášeň a láska k hudební dokonalosti ho nakonec v roce 2013 zavedla až k založení souboru, který pojmenoval GRACE. V roce 2014 se svou gospelovou show debutovali i u nás, v České republice. Nedávno byli nominováni na Stellar Award v kategorii nejlepší duo nebo skupina roku za píseň „Overflow“, nahranou v projektu s Bryanem Wilsonem.

Roderick Giles & Grace jsou absolutně nadšení pro zpěv a službu hudební dokonalosti, a vždy svými gospelovými koncerty přinášejí, s božím požehnáním, naději, lásku, radost, mír a štěstí do srdcí VŠECH, kdo je slyší.

11. prosince 2023, 19:30 – Kostel sv. Ignáce z Loyoly, PRAHA

Vstupenky na koncert jsou v prodeji! Objednávejte včas, kapacita k sezení je velmi omezena!