GHOSTPOET / UK

Datum Místo
26. 10. 2020 / DOORS 20:00 / START 21:00 Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1, Praha ZRUŠEN
ZAVŘÍT 
×

GHOSTPOET / UK

Více termínů

Koncert Ghostpoet / UK v termínu 26. 10. 2020 je vzhledem k probíhající epidemii koronaviru zrušen. Vstupenky můžete vrátit v místě nákupu.
                                              Děkujeme za pochopení, Lucerna Music Bar.

Zde je vzkaz od Ghostpoeta:
Vzhledem k probíhající epidemii koronavirem vás musím s těžkým srdcem informovat, že mé koncerty v říjnu a listopadu byly zrušeny. Buďte si jisti, že jakmile bude bezpečné vystupovat, vrátím se zpátky na turné. A to se vší parádou. A ještě jedna, důležitější věc - zůstaňte zdraví a v bezpečí. Svět šel do prdele a denně mě to trápí. Milujte víc, nebojte se říct lidem, že je máte rádi a nestarejte se tolik o nedůležité záležitosti. Život je krátký. 
                                               Love and hugs, Obar/Ghost

Due to the ongoing Corona epidemic I’m gutted to inform you that my tour dates in October and November have been cancelled. Rest assured when it’s safe to do so I’ll be back on the live circuit. In a ferocious way. On another more important note, stay well and stay safe. The world has gone to shit and it pains me daily. Love more, shoot more shots, care less about the insignificant stuff. Life is short.
                                              Love and hugs, Obar/Ghost

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.