FRIENDS FEST 2019

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
17. 8. 2019 10:30 (so) Areál dostihového závodiště Pardubice, Pardubice ID akce: 1801002 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

FRIENDS FEST 2019

Více termínů


FRIENDS FEST 2019 – Přátelský rodinný festival plný Ameriky 
PARDUBICE, Dostihové závodiště, sobota 17. srpna 2019 od 10:30 do 22:00 hod.

Vstupné
- v předprodeji do 16. 8. 2019 – 250 Kč
- na místě (tedy 17. 8. 2019) - 350 Kč a od 16:00 hod. - 450 Kč
děti do výšky 150 cm a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P vč. doprovodu mají vstup zdarma

Co pro vás znamená Amerika? Je to dusot koňských kopyt nebo zvuk nadupaných motorů? Tóny rock´n ´rollu? Chuť hamburgerů? 

Jestli Vás baví cokoli z toho, přijďte si to opět užít 17. srpna na dostihové závodiště v Pardubicích. Právě tam se bude konat den plný Ameriky, 4. ročník úspěšného multižánrového festivalu FRIENDS FEST.

Na východ Čech dorazí divoký západ. V aréně proběhnou všechny disciplíny pravého rodea, na scéně westernové ukázky a v areálu se budou tyčit indiánská tee-pee. Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů. Srdce se rozbuší milovníkům rock´n ´rollu i amerického country. Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Na festival dorazí i američtí dragouni, tedy 2nd CAVALRY REGIMENT. K vidění bude i nejznámější tank druhé světové války, tank M4 Sherman. Celý den opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Martina Komárka, dechberoucí kaskadérská vystoupení a oku lahodící stylové módní přehlídky. Že nemáte hlídání pro děti? Vezměte je s sebou! Pro ně tady bude připraveno mnoho zábavného. Dětský den bude letos ještě bohatší, s mnoha novými atrakcemi! A večer to na plné pecky rozjede legendární americká zpěvačka a baskytaristka Suzi Quatro! Na festival přijede i pan Stephen B. King, velvyslanec USA v České republice. Celým programem vás budou provázet Martin Dejdar a Petr Vacek

Přijďte 17. srpna na pardubické dostihové závodiště a domů si odneste kus Ameriky! Lákavé, velkolepé a inspirující. Program a více na www.friendsfest.cz.
Pořadatel Friends Agency s.r.o.

Mohlo by se Vám líbit

Nebyly nalezeny žádné další akce stejného typu

Další akce

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.