FRIENDS FEST 2019

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
17. 8. 2019 10:30 (so) Areál dostihového závodiště Pardubice, Pardubice ID akce: 1801002 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

FRIENDS FEST 2019

Více termínů


FRIENDS FEST 2019 – Přátelský rodinný festival plný Ameriky 
PARDUBICE, Dostihové závodiště, sobota 17. srpna 2019 od 10:30 do 22:00 hod.

Vstupné
- v předprodeji do 16. 8. 2019 – 250 Kč
- na místě (tedy 17. 8. 2019) - 350 Kč a od 16:00 hod. - 450 Kč
děti do výšky 150 cm a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P vč. doprovodu mají vstup zdarma

Co pro vás znamená Amerika? Je to dusot koňských kopyt nebo zvuk nadupaných motorů? Tóny rock´n ´rollu? Chuť hamburgerů? 

Jestli Vás baví cokoli z toho, přijďte si to opět užít 17. srpna na dostihové závodiště v Pardubicích. Právě tam se bude konat den plný Ameriky, 4. ročník úspěšného multižánrového festivalu FRIENDS FEST.

Na východ Čech dorazí divoký západ. V aréně proběhnou všechny disciplíny pravého rodea, na scéně westernové ukázky a v areálu se budou tyčit indiánská tee-pee. Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů. Srdce se rozbuší milovníkům rock´n ´rollu i amerického country. Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Na festival dorazí i američtí dragouni, tedy 2nd CAVALRY REGIMENT. K vidění bude i nejznámější tank druhé světové války, tank M4 Sherman. Celý den opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Martina Komárka, dechberoucí kaskadérská vystoupení a oku lahodící stylové módní přehlídky. Že nemáte hlídání pro děti? Vezměte je s sebou! Pro ně tady bude připraveno mnoho zábavného. Dětský den bude letos ještě bohatší, s mnoha novými atrakcemi! A večer to na plné pecky rozjede legendární americká zpěvačka a baskytaristka Suzi Quatro! Na festival přijede i pan Stephen B. King, velvyslanec USA v České republice. Celým programem vás budou provázet Martin Dejdar a Petr Vacek

Přijďte 17. srpna na pardubické dostihové závodiště a domů si odneste kus Ameriky! Lákavé, velkolepé a inspirující. Program a více na www.friendsfest.cz.
Pořadatel Friends Agency s.r.o.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.