FLORIA LÉTO 2020

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
7. 8. 2020 9:00 (pá) Výstaviště Kroměříž, Kroměříž ID akce: 5404083 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

FLORIA LÉTO 2020

Více termínů


FLORIA LÉTO 2020, Výstaviště Kroměříž
Pátek 7. 8. až neděle 9. 8. 2020, každý den od 9 do 17 hod.

Vstupné
Základní vstupné       100 Kč
Děti do 150 cm          zdarma
Držitelé ZTP/P            zdarma

Popis akce
- Celostátní prodejní výstava pro všechny zahradníky a zahrádkáře.
- Výstavy Floria v Kroměříži – největší zahradnické výstavy v České republice.
- Unikátní expozice tisíců květin.
- Nakoupíte vše potřebné pro dům a zahradu.
- Expozice kaktusů, sukulentů a balkonových rostlin.
- Výstava drobného zvířectva a okrasného ptactva.
- Ukázka moderní i historické zemědělské techniky.

Letní svátek nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře - výstava FLORIA Léto 2020 je tady!

Výstaviště Kroměříž bude patřit všem milovníkům květin, skvělé hudby a také těm, kteří přijdou potěšit své oko zhlédnutím nápadité květinové expozice. To vše a ještě mnohem více zažijete na již 44. ročníku zahradnické prodejní výstavy - Floria LÉTO 2020.

Na výstavě nakoupíte vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců z celé České republiky i ze zahraničí. Okouzlí Vás tematicky vyzdobené pavilony tisíci květinami. Vystupují zde přední hvězdy hudební scény a otevřeny jsou desítky stánků a restaurací s širokou nabídkou občerstvení.

Nakoupíte zde květiny, okrasné a ovocné stromy a keře, zahradní nářadí, nábytek a mnoho dalšího pro vaši zahradu nebo dům.

Kromě květinového aranžmá se mohou návštěvníci těšit na prodejní výstavu kaktusů, expozici sukulentů a balkonových rostlin, či výstavu drobného zvířectva a okrasného ptactva. Nejen mužskou část návštěvníků zaujme výstava moderní i historické zemědělské techniky.

Otevřeny budou obě výstavištní restaurace i mnoho občerstvovacích stánků. Komfort návštěvníkům zajistí i parkovací plocha pro více než dva tisíce automobilů.Po celou dobu výstavy je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný a hudební program.

Pro malé zahradníky bude otevřen i náš unikátní zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí pro malé i velké. Dospělí návštěvníci výstavy mají navíc vstup do Dětského světu zdarma! Více informací na www.detskysvetkromeriz.cz.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.