FLORIA JARO 2020 - 2. část

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
7. 5. 2020 9:00 (čt) VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ, Kroměříž ID akce: 5404053 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

FLORIA JARO 2020 - 2. část

Více termínů


FLORIA JARO 2020 - 2. část, Výstaviště Kroměříž
Čtvrtek 7. 5. až neděle 10. 5. 2020, každý den od 9 do 17 hod.

Vstupné
Základní vstupné       100 Kč
Děti do 150 cm          zdarma
Držitelé ZTP/P            zdarma

Popis akce
- Celostátní prodejní výstava pro všechny zahradníky a zahrádkáře.
- Výstavy Floria v Kroměříži – největší zahradnické výstavy v České republice.
- Unikátní expozice tisíců květin.
- Nakoupíte vše potřebné pro dům a zahradu.
- Vystoupí zde přední hvězdy hudební scény.
- Stovky prodejců z celé České republiky i ze zahraničí.
- Otevřeny jsou desítky stánků a restaurací s širokou nabídkou občerstvení.

Svátek pro všechny zahradníky a zahrádkáře se blíží!
Floria Jaro - největší zahradnická výstava v České republice, která je svátkem pro všechny zahradníky a zahrádkáře a má více než 40letou tradici.

Tentokrát se můžete těšit na dvě vlny jarní výstavy. První proběhne ve dnech 30. dubna až 3. května 2020, druhá pak od 7. do 10. května 2020.

Výstaviště Kroměříž bude patřit všem milovníkům květin, skvělé hudby a také těm, kteří přijdou potěšit své oko zhlédnutím nápadité květinové expozice. To vše a ještě mnohem více zažijete na již 44. ročníku největší zahradnické prodejní výstavy v České republice - Floria JARO 2020.

Na výstavě nakoupíte vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců z celé České republiky i ze zahraničí. Okouzlí Vás tematicky vyzdobené pavilony tisíci květinami. Vystupují zde přední hvězdy hudební scény a otevřeny jsou desítky stánků a restaurací s širokou nabídkou občerstvení. K zakousnutí budou k dispozici dobroty z Matějova pekařství.

Nakoupíte zde přísady, květiny, okrasné a ovocné stromy a keře, zahradní nářadí, nábytek a mnoho dalšího pro vaši zahradu nebo dům.

Pro malé zahradníky bude otevřen i náš unikátní zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí pro malé i velké. Dospělí návštěvníci výstavy mají navíc vstup do Dětského světu zdarma! Více informací na www.detskysvetkromeriz.cz.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.