FLORIA DUŠIČKY 2020

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
9. 10. 2020 9:00 (pá) Výstaviště Kroměříž, Kroměříž ID akce: 5404059 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

FLORIA DUŠIČKY 2020

Více termínů


FLORIA DUŠIČKY 2020, Výstaviště Kroměříž
Pátek 9. 10. až neděle 11. 10. 2020, každý den od 9 do 17 hod.

Vstupné
Základní vstupné       100 Kč
Děti do 150 cm          zdarma
Držitelé ZTP/P            zdarma

Popis akce
- Celostátní prodejní výstava pro všechny zahradníky a zahrádkáře.
- Nakoupíte vše potřebné pro dům a zahradu.
- Podzimní prodej ovocných stromů či smutečních věnců.
- Unikátní expozice Umění se rozloučit a vzpomínat.
- Velkolepé "Dýňobraní" - dýňové pochoutky, ukázky vyřezávání či soutěž o největší dýni!
- Speciální mykologická poradna.
- 5. ročník Floria košt pálenek.
- Cimbálová muzika, burčák, kvalitní víno a pohodová atmosféra. 

Ojedinělá výstava nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře - FLORIA DUŠIČKY 2020!
Na výstavě Floria Dušičky nakoupíte vše potřebné pro dům i zahradu. Můžete zde pořídit smuteční věnce, okrasné cibuloviny, ovocné stromy a keře nebo chryzantémy.

V pavilonu B návštěvníci naleznou mimořádnou výstavu ovoce a zeleniny. Součástí expozice bude i široký prodejní sortiment: od čerstvých jablek, přes včelí med až po domácí povidla. Zvídaví návštěvníci si dokonce mohou udělat svůj vlastní mošt pomocí speciálního šlapacího kola.

Návštěvníci se mohou těšit i na unikátní expozici "Umění se rozloučit". Expozice představí komplexní nabídku květinové výzdoby a služeb spojených se smutečním obřadem při loučení a uctívání památky zesnulých. Druhá expozice "Zahrada ticha" zase nabídne zajímavý pohled na alternativní styl pohřbívání. Obě expozice budou v pavilonu A. V České republice jde o jedinečný projekt, který prezentuje nové trendy v kultuře loučení s našimi blízkými. Hlavní aranžérkou expozice je Klára Franc Vavříková.

Pod venkovním přístřeškem E proběhne velkolepé "Dýňobraní". Těšit se můžete na dýňové pochoutky, ukázky vyřezávání do dýní či soutěž o největší dýni!

V rámci výstavy proběhne i 5. ročník Floria košt pálenek. Uzávěrka vzorků je 1. října. Přihlásit svůj vzorek můžete pomocí přihlášky, kterou stáhnete na této stránce v sekci "Ke stažení".

Po celou dobu výstavy bude pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program. K poslechu zahraje cimbálová muzika, u které si návštěvníci mohou vychutnat kalíšek burčáku či kvalitního vína. K zakousnutí budou připraveny dobroty z Matějova Pekařství.

Pro malé zahradníky bude otevřen i náš unikátní zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí pro malé i velké. Dospělí návštěvníci výstavy mají navíc vstup do Dětského světu zdarma! Více informací na www.detskysvetkromeriz.cz.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.