Flamenco Live - ROMEO A JULIE

Datum Místo
18. 11. 2019 19:00 (po) Divadlo Broadway, Na Příkopě 988/31, Praha 1, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Flamenco Live - ROMEO A JULIE

Více termínů

Spanish Dance Theater FLAMENCO LIVE
s programem ROMEO A JULIE

Příběh o lásce, vyprávěný jazykem tance
Magický svět španělského flamenca… Hudební spojení kastanět se zvukem podpatků…  Půvabné pohyby rukou, zběsilý vír vzdouvajících se sukní…
Nechte se přenést do horkého pobřeží Andalusie!

"Flamenco live" je unikátní art projekt, ve kterém se potkali profesionální umělci, kteří Vás okouzlí živým a opravdovým španělským flamenkem.
Uvidíte ty nejlepší tanečníky, kytaristy, kantory (vokalisty) a perkusionisty, kteří věnují svůj život "puro flamenco", opravdovému autentickému flamenku ve všech jeho tvářích a rozmanitostech.
Přiblíží vám flamenko bez bariér, bez hranic mezi umělci a publikem.
Všichni členové týmu jsou vícenásobnými laureáty mezinárodních soutěži, včetně "Viva Espana". Vedoucí tanečník týmu - El Tebi, vystupoval na scénách španělských divadel včetně slavné "Casa Patas" v Madridu!

V pražském divadle Broadway umělci představí nový unikátní program " Romeo a Julie" ve stylu flamenco. Je to zcela nová, nečekaná interpretace slavného Shakespearova románu, kde je legendární milostný příběh vyprávěn jazykem vášnivého španělského tance.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře NEUVEDENO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.