Festival vína (Ne)vinné Lány 2020

Datum Místo
25.04.2020 (So) Muzeum T. G. M. Lány, Lány Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Festival vína (Ne)vinné Lány 2020

Více termínů

Muzeum T. G. M. Lány, Zámecká 197, Lány

Jaké budou (Ne)vinné Lány 2020? ŠUMIVÉ!
Festival vína (Ne)vinné Lány 2020
se koná dne 25. dubna 2020 v Muzeu Tomáše Garriguea Masaryka v Lánech.
Na 5. ročníku úspěšného festivalu vína (Ne)vinné Lány 2020 očekáváme účast renomovaných vinařů ze všech moravských a českých vinařských podoblastí, prezentujících svá špičková vína. Díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků slibuje festival vína (Ne)vinné Lány 2020 být opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem. Nosným tématem ročníku 2020 budou šumivá vína.

Základní vstupné činí 310 Kč včetně 15 festivalových žetonů směnitelných za degustační vzorky a umožňuje účast na festivalu po dobu platnosti vstupenky (3 hodiny). Vstupné zahrnuje vstup do Muzea TGM Lány, degustační skleničku OIV s ryskou a průvodní materiály. Z důvodu hladkého průběhu festivalu a optimalizace omezené kapacity Muzea TGM jsou vstupenky prodávány s vyznačeným časem vstupu.
Na místě bude možné dokoupení dodatečných žetonů v ceně 150 Kč/15 kusů. Objem jednoho degustačního vzorku bude 0,025 litru vína. Cenu vína stanovují vinaři sami, přičemž běžná cena je zpravidla 1 až 2 žetony za degustační vzorek podle kvality a ročníku vína. Případný prodej celých láhví vína bude probíhat již přímo mezi vinaři a návštěvníky za platbu v hotovosti.
Podrobnosti: www.nevinnelany.cz a Facebook festivalu facebook.com/nevinnelany/

POZOR! Využijte zvýhodněnou cenu v předprodeji, od 1. března 2020 se cena vstupenek zvýší!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.