Fešáci - vánoční saloon s hostem

Datum Místo
29. 11. 2019 19:00 (pá) KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Fešáci - vánoční saloon s hostem

Více termínů

Vánoční saloon se vzpomínkou i na starší „fousaté“ slavné písně ( M.Tučného, J.Šťáhlavského, P.Brümera).  Tedy zazní ale už i vánoční „před adventní“ písně.  Hostem koncertu bude moderátor Pavel BEZI Bezouška, který je zároveň hlavní dramaturg Country radia.  A dalším hostem je herec, moderátor a gagman Petr Martinák  Po smrti Miloslava Šimka jezdil se Zuzanou Bubílkovou v pořadu „S politiky netančím“ jako její moderátorský partner.  Měl i vlastní show na TV NOVA s názvem „Zlatá mříž“ a nyní je členem i hereckého souboru Františka Ringo Čecha v jeho veleúspěšné komedii Dívčí válka.

 Ve svých blocích vzpomene na své herecké kolegy. Protože je i výborný imitátor, zařadí některá slavná čísla kolegů v podání s jejich hlasem.  Bude s námi ale i zpívat !  A to slavnou píseň Michala Tučného „Všichni už jsou v Mexiku“  v přestrojení za Mexičana   Prostě Fešáci přiváží po dvou letech do Brna opět skvělé a známé písně a dobrou zábavu se zajímavými hosty….

 

 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.