Fabio Bonizzoni

Datum Místo
8. 10. 2020 19:30 (čt) Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 228/7, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Fabio Bonizzoni

Více termínů

Koncert XVII. ročníku abonentního cyklu staré hudby Barbara Maria Willi uvádí...

Fabio Bonizzoni - cembalo

8. 10. 2020 / 19:30 hod. / Brno, Konvent Milosrdných Bratří v Brně, Vídeňská 7

Přední italský dirigent a cembalista Fabio Bonizzoni představuje fantaskní, taneční i přísné formy barokního repertoáru pro cembalo. Jeho ponor a zvláštní temperament jsou předpokladem zcela nového přístupu ke zdánlivě známým skladbám. Po předchozím ročníku koncertního cyklu, v němž hostoval přední švýcarský cembalista, bude pro naše publikum velmi zajímavé poznat odlišnost italského přístupu k virtuóznímu a kontrapunktickému repertoáru.

Program "Klávesy, klávesy…"
J.J. Froberger / J.S. Bach / D. Scarlatti / P. Royer

Více informací na www.cema-music.com

Další info:
Slevy pro seniory ve věku 65 let a více, pro studenty (nutný studijní průkaz opatřený fotografií nebo karta ISIC), pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz (zvolit v nákupním košíku) / nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným dokumentem / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a jinak handicapované návštěvníky NE

 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.