FRIENDS FEST 2020

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
15. 8. 2020 12:00 (so) Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice ID akce: 1801005 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

FRIENDS FEST 2020

Více termínů


FRIENDS FEST 2020 - 5. ročník oblíbeného rodinného festivalu plného Ameriky
Sobota 15. srpna 2020 od 12:00 do 23:00 hodin, PARDUBICE, Dostihové závodiště

Vstupné
Vstupné v předprodeji do 14. 8. 2020 – 300 Kč, na místě (15. 8. 2020) 400 Kč,  
děti do výšky 120 cm (1 dítě v doprovodu 1 dospělého s platnou vstupenkou) a držitelé platného
průkazu ZTP a ZTP/P vč. doprovodu mají VSTUP ZDARMA.

Přes všechna úskalí, která nám koronavirová krize přichystala, jsme se rozhodli, že se nevzdáme a letošní ročník uskutečníme v plánovaném termínu 15. srpna. Jeho uspořádáním chceme poděkovat všem složkám integrovaného záchranného systému, především pracovníkům ve zdravotnictví, za mimořádné nasazení v této složité době.

Program jsme museli přizpůsobit okolnostem, přesto věříme, že bude bohatý, pestrý a zábavný. K vidění budou fantastická auta a jejich show, krásné motorky, indiánská vesnice, westernová představení, řada hudebních vystoupení, ukázky amerických sportů, soutěže a dětský den se spoustou zábavných atrakcí pro děti včetně jízdy na koních. Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z tradiční americké gastronomie. Vyvrcholením programu bude hudební vystoupení rockové dračice Tanji a legendární skupiny CITRON.

Vzhledem k vládním opatřením a k faktu, že děti do 120 cm budou mít vstup i letos zdarma, půjde do předprodeje omezený počet vstupenek. Pokud tedy na festivalu chcete být, neváhejte dlouho! Všechna nařízení vlády a koronavirová opatření, platná v době konání festivalu, budou samozřejmě dodržena! Děkujeme všem, kteří dorazí 15. srpna na pardubické dostihové závodiště a podpoří nás i v tomto nelehkém roce!

Aktuální program a festivalové podmínky najdete na www.friendsfest.cz.
Pořadatel Friends Agency s.r.o.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.