FRIENDS FEST 2020

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
15. 8. 2020 10:30 (so) Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice ID akce: 1801005 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

FRIENDS FEST 2020

Více termínů


FRIENDS FEST – 5. ročník rodinného festivalu plného Ameriky

Vstupné
Cena vstupenky do 14. 8. 2020 je 300 Kč.
Vstupné na místě (15. 8. 2020)  bude 400 Kč, od 16:00 hodin 500 Kč.
Děti do 120 cm v doprovodu dospělého s platnou vstupenkou mají vstup zdarma (platí pro 1 dítě a 1 dospělého). 
Držitelé platného průkazu ZTP a ZTP/P vč. doprovodu mají vstup zdarma. 

15. srpna se bude konat FRIENDS FEST, již 5. ročník multižánrového, rodinného, open-air festivalu, který je určen všem příznivcům Ameriky, fantastických aut, motorek a toho nejlepšího z tradiční americké kultury. V celodenním programu bude k vidění mimo jiné rodeo, indiáni, westernová představení, dřevorubecké soutěže, kaskadéři, americká vojenská technika a bojové ukázky, koňské pólo, módní přehlídky, známí youtubeři, řada hudebních vystoupení, ukázky amerických sportů, dětský den se spoustou zábavných atrakcí pro děti včetně jízdy na koních a ochutnávka tradiční americké gastronomie.
Festivalu se tradičně zúčastní zástupci americké ambasády s panem velvyslancem a američtí vojáci se současnou těžkou bojovou technikou. Vyvrcholením celodenního programu bude vystoupení britské kapely SWEET a závěrečný ohňostroj. Celým programem Vás pak budou provázet populární moderátoři Martin Dejdar a Petr Vacek.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.