FILIP JANČÍK - Show filmové hudby

Datum Místo
22. 2. 2024 20:30 (čt) SONO CENTRUM, Brno Objednat u TicketPortalu
24. 2. 2024 17:45 (so) Císařské lázně – Atrium sál, Karlovy Vary Objednat u TicketPortalu
24. 2. 2024 20:30 (so) Císařské lázně – Atrium sál, Karlovy Vary Objednat u TicketPortalu
26. 2. 2024 17:45 (po) ŠKODA Muzeum - L&K Fórum, Mladá Boleslav II Objednat u TicketPortalu
26. 2. 2024 20:30 (po) ŠKODA Muzeum - L&K Fórum, Mladá Boleslav II Objednat u TicketPortalu
29. 2. 2024 20:30 (čt) Rudolfinum - Dvořákova síň, Praha 1 Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Pokud milujete filmovou hudbu, tuto show si nemůžete nechat ujít.

Nejprodávanější slovenský houslista FILIP JANČÍK, známý a oceňovaný několika unikátními projekty, poprvé v České republice. Jeho show a charizmatický projev si už zamilovaly desetitisíce diváků.

 

Během českého turné představí divákům nejznámější filmové skladby ve svém jedinečném provedení. Hra o trůny, Gladiátor, Piráti z Karibiku, či skladby z filmů jako Inception, James Bond, Forrest Gump či Harry Potter.

 

Zažijte večer plný emocí, napětí a nezapomenutelných zážitků v souladu se světelnou show a mezinárodní doprovodnou kapelou. Mezi hosty koncertu nebude chybět český flétnista Michal Žáček, ani členové pražského symfonického orchestru.

 

Filip Jančík dosud vystupoval ve více než 25 zemích světa, včetně takových zemí jako Švédsko, Dánsko, Singapur, Kuvajt či Spojené arabské emiráty.

 

Spolupracoval také s kanadskou rockovou hvězdou Avril Lavigne, s níž vystoupil na zahajovacím ceremoniálu Speciálních olympijských her v Los Angeles. Na svůj koncert ho jako speciálního hosta pozval i samotný Karel Gott nebo David Koller.

Koupí vstupenky se můžete stát věrným fanouškem a vyhrát soukromý koncert přímo u vás doma. Více informací se dozvíte přímo na vstupence.

www.filipjancik.com

Galerie/Média