Everything is Terrible (US)

Datum Místo
20. 10. 2019 20:30 (ne) MeetFactory, Ke Sklárně 3213/15, Praha 5, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Everything is Terrible (US)

Více termínů

Od počátku věků lidé hledali odpovědi… a selhávali. Ale mlha nevědomí se konečně zvedá díky snaze vašeho oblíbeného found footage kolektivu. Everything Is Terrible! již deset let reinterpretuje naší společnou paměť do víc jak 3000 videí denně, navždy tak změnila kolektivní vědomí a teď poprvé přijíždí do Evropy s novým, živým programem The Great Satan. Poprvé v Česku v MeetFactory 20. října 2019.

 
watch.everythingisterrible.com
everythingisterrible.blogspot.com


Since the dawn of time, man has searched for answers... and failed. But the fog of existence has finally cleared thanks to the eternal fruits of your favorite found footage collective, Everything Is Terrible! Over the last 10 years, EIT! has reinterpreted our collective memory into 3,000+ daily web videos and forever altered the collective consciousness. Now they are ready to conquer Europe with their new programme The Great satan. Czech premiere at MeetFactory on Oct 20.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.