Ed Sheeran: Mathematics Tour

Datum Místo
27.07.2024 DOORS 12:00 Park 360, Hradec Králové - Věkoše Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Jedna z největších světových hvězd, britský zpěvák Ed Sheeran, se po pěti letech vrací do České republiky. Své fanoušky potěší hity jako Shape Of You, Thinking Out Loud nebo Perfect, které mají na YouTube dohromady 13,2 miliard zhlédnutí. Jeho Mathematics Tour navazuje na rekordní americké turné, na kterém Ed vytvořil několik rekordů v návštěvnosti, a tuzemská zastávka proběhne v Hradci Králové v multifunkčním Parku 360 v rámci série Rock for People Concerts. Součástí vstupenky na koncert bude Fan Zóna Parku 360, která se bude nacházet v bezprostřední blízkosti. Zde bude probíhat doprovodný program, řada aktivit včetně občerstvení již od dopoledních hodin.

Informace k nákupu vstupenek:

  • Všechny vstupenky z objednávky jsou vázány na jméno kupujícího.
  • Při nákupu vstupenek bude každá ze vstupenek personalizována na jméno kupujícího.
  • Hlavní kupující musí předložit doklad totožnosti a je garantem celé skupiny – vstup bude umožněn pouze celé skupině najednou.
  • Po dokončení objednávky bude na kontaktní e-mail zasláno potvrzení o nákupu vstupenek. Toto potvrzení neslouží jako vstupenky.

Samotné vstupenky budou zaslány na kontaktní e-mail pár dní před akcí.

Více informací ke koncertu: ZDE

---

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED můžete objednávat na v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP/P. Možný doprovod musí mít zakoupenou vstupenku na stání. Jiné slevy: NE

---