EWA FARNA ‘‘30‘‘

Datum Místo
14. 10. 2023 20:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 18:30, držitelé VIP balíčků 17:00

Česko-polská zpěvačka Ewa Farna oslaví své 30. narozeniny stylově - svým doposud největším koncertem v největší české hale, pražské O2 areně. Zlatá slavice a držitelka ceny Anděl, která před rokem oslavila neuvěřitelných 15 let na hudební scéně, si ke své třicítce nadělí dárek v podobě speciálního koncertu.

Během tohoto mimořádného večera představí písně ze všech svých alb včetně posledního, kritiky vysoce oceňovaného UMAMI. Zazní samozřejmě skladby Měls mě vůbec rád, Boží mlejny melou, Leporelo nebo zlidovělé Boky jako skříň. Kromě nostalgického bilancování přinese především nemalou dávku pozitivní energie.

Rodačka ze slezské Vendryně, jejíž klipy mají téměř půl miliardy zhlédnutí, zve všechny posluchače a fanoušky na ojedinělou show těmito slovy: „Začínala jsem jako 12letá holčička, nyní ale jako dospělá žena a máma dvou dětí vnímám, že ona symbolická třicítka je fajn moment pro bilancování - více než polovinu svého dosavadního života jsem strávila na hudební scéně a připadá mi přirozené oslavit tyhle kulatiny i s fanoušky. Věřím, že spolu rozvlníme boky a díky návštěvníkům se stanu historicky nejmladší českou zpěvačkou, která odehraje svojí vlastní show v O2 areně.”

Majitelka jednoho z nejznámějších ženských hlasů v Česku i v Polsku slibuje spektakulární představení, na kterém se objeví na pódiu kromě kapely, desítek tanečníků a sboristů i zajímaví hosté.

Pro své nejvěrnější fanoušky připravila Ewa Farna speciální balíček VIP Experience s Ewou Farnou, díky kterému se budou moci s Ewou osobně setkat a budou tak moci prožít koncert nezapomenutelným způsobem.

Balíček VIP Experience obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v sektoru 102 na prvním patře O2 areny, nebo na stání přímo u pódia
• Osobní setkání a focení s Ewou Farnou před koncertem
• Backstage tour za doprovodu Ewy - prohlídka backstage nebo-li zázemí O2 areny
• VIP vstup č.2 od 17:00 (!změna 11.9.!)
• Welcome drink
• Foto s podpisem Ewy

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

,