EWA FARNA

Datum Místo
07.08.2020 (Pá) / Vstup 18:30 / Show 20:00 Státní zámek Valtice - zahrady, Zámek 1, Valtice Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

EWA FARNA

Více termínů

UDĚLEJTE SI VLASTNÍ PIKNIK!
Přineste si deku a vytvořte si pohodlné separé v trávě!
V prodeji nově "sezení na dece".

EWA FARNA VE VALTICÍCH!

Zahrady Valtického zámku budou hostit další hvězdu české hudební scény. V pátek 7. srpna od 20 hodin zde vystoupí skvělá Ewa Farna se svou kapelou. Koncert tak navazuje na loňský ročník, na kterém zahrála kapela Kryštof a Lucie Bílá s Petrem Maláskem. Oba koncerty byly zcela vyprodány.
V ceně vstupenky do 1 až 3. řady je dárek od generálního partnera, společnosti VARTA, který návštěvníci obdrží při příchodu do areálu. V zámecké zahradě je pro návštěvníky připraveno občerstvení a další doprovodný program. Celý areál je velmi příjemným místem pro neopakovatelný letní hudební zážitek po širým nebem.

V zámecké zahradě je připraven i bohatý gastronomický program. Těšit se můžete na stánek Prosecco, dále na stánek valtických vín chateau Valtice, speciální bar, který podává míchané drinky, pivo a grilované dobroty, každý návštěvník obdrží dárek v podobě sladkosti od společnosti Manner.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Koncert se koná za každého počasí.
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenka "ZTP/P-DISABLED" platí pro dvě osoby - pro vozíčkáře či jiného držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod, oba návštěvníci musí do místa konání vstoupit současně a nárok na vstupenku ZTP/P je třeba prokázat příslušným průkazem / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku
Za vstupenky zakoupené mimo síť Ticketportal nelze ručit.

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.