ERIC NAM

Datum Místo
01.04.2022 20:00 / DOORS 19:00 Meetfactory, Praha 5 NENÍ V PRODEJI
Více termínů

ERIC NAM: THERE AND BACK AGAIN WORLD TOUR 2022

 Nadaný zpěvák a skladatel Eric Nam se vrací do Prahy se svojí “ There and Back Again World Tour“!

Eric Nam, který se pohybuje na hudební scéně od roku 2012, stihl vydat již několik EP, singlů a v roce 2019 i své první plnohodnotné album „Before We Begin“. Jeho právě oznámené „There and Back Again World Tour“ má 46 zastávek a mezi nimi nezapomněl ani tentokrát na Prahu, kam přijede představit svoji tvorbu 1. 4. 2022 do pražského MeetFactory. Znovu si tak energií nabitou show podmaní početnou fanouškovskou základnu z České republiky.

Před svým světovým turné 2022 Eric říká: "Jsem neuvěřitelně nadšený, že se můžu vrátit na cesty a dělat to, co miluji nejvíc, tedy vystupovat na pódiu a setkávat se s fanoušky. Poprvé se ke mně připojí živá kapela, znovu se spojím se svými neuvěřitelnými tanečníky / crew a budu hrát zbrusu nové album. Nemůžu se dočkat, až vás všechny uvidím a uspořádám nezapomenutelné turné."

Minulý týden se Nam vrátil se svým novým singlem "I Don't Know You Anymore". Skladba, kterou produkoval jeho častý spolupracovník a na cenu GRAMMY nominovaný Rabitt, je prvním singlem z Namova očekávaného nového alba „There And Back Again“.

Eric Nam je všestranný korejsko-americký zpěvák, skladatel, bavič a televizní osobnost. Je jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších osobností v Asii a byl jmenován Mužem roku časopisu GQ Korea a časopisem Forbes 30 pod 30 v Asii. Je jedním z nejrozsáhleji koncertujících asijských sólových interpretů na světě a je také spoluzakladatelem a kreativním ředitelem studia DIVE.

VIP vstupenka zahrnuje:
jednu vstupenku GA
Early Entry vstup (přednostní vpuštění)
Meet & Greet foto s Ericem (skupina pěti osob)
Jeden exkluzivní podepsaný merch

Time Schedule:
6:30pm - VIP tickets let in
7:00pm - GA tickets let in
8:00pm-8:30pm - support TBC
8:45pm-10:00pm - Eric Nam
10:15pm-11:00pm - VIP M&G session

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.