EMIL BULLS

Datum Místo
11. 1. 2024 20:00 (čt) Klub Storm, Praha 3-Žižkov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Láska napravuje a němečtí alternativní rockeří EMIL BULLS to dojedou potvrdit už v lednu 2024 do PRAHY! 

EMIL BULLS – Love Will Fix It Tour 2024 – 11. 1. 2024 – PRAHA, Storm

 Nová, vzrušující cesta se otvírá před moderní alternativě rock-metalovou bandou z Německa, EMIL BULLS. Kluci pilně pracují na novém albu „Love Will Fix It“, které má vyjít v lednu 2024, a se kterým plánují velké věci. Prorazit do světa a prolomit hranice svého žánru. Jejich nové dobrodružství se jmenuje „Love Will Fix It Tour 2024“ a hned první koncert turné proběhne v PRAZE, klubu Storm, už 11. ledna 2024!

 Očekávání jsou veliká a nadšení se stupňuje…EMIL BULLS se zapsali do srdcí mnoha fanoušků svými nezapomenutelnými hity jako "Euphoria", "Here Comes The Fire" a "The Jaws Of Oblivion". Po mnoha umístěních v Top 10 a Top 20 slibuje nadcházející album „LOVE WILL FIX IT“ působivou škálu hudebních emocí a hluboké porozumění lidské zkušenosti.

 Christoph von Freydorf:

"Pozvedněte číše! S naším novým albem 'LOVE WILL FIX IT' v závěsu vyrážíme v roce 2024 na naše první evropské turné, jehož cílem je vytvořit nezapomenutelný zážitek s našimi fanoušky. Kdo tam nebude, přijde o hodně! Bude to něco opravdu mimořádného!“  

 LOVE WILL FIX IT Tour 2024 zavede kapelu na koncertní pódia po celé Evropě a dá fanouškům příležitost zažít naživo nejen jejich nejnovější písně, ale i některé nadčasové klasiky.

 EMIL BULLS zahájí koncertní sezónu 2024 u nás opravdu stylově! Nenechte si tuto svěží, skvělou bandu ujít! 11. ledna vás všechny volají do PRAHY, Klubu Storm. A máte-li koule, odpovíte!