ELVIS in CONCERT

Datum Místo
8. 6. 2018 19:00 (pá) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ELVIS in CONCERT

Více termínů

Vstup umožněn 17:30

Elvis Live on Screen „The Wonder Of You“ je unikátní projekt, který oživuje Elvisův odkaz a originálním způsobem vrací slavné písně na světová podia. Velkolepou show přijede do Prahy představit Priscilla Presley.

Elvise Presleyho na koncertě v Praze doprovodí Český národní symfonický orchestr a sólisté, což celému programu dodává sílu. Fanoušci uvidí Elvise na velkoplošné LCD obrazovce v originálních záběrech včetně nově zremasterovaných zvukových záznamů.

Celým programem provede diváky Elvisova manželka Priscilla, která během koncertu promluví o jejich společném životě, popíše příběhy spojené s tvorbou jeho největších hitů a do vzpomínek na krále rock and rollu zapojí i samotné diváky.

Priscilla Presley umožní několika fanouškům osobní setkání. To se uskuteční přímo po koncertě ve speciální místnosti v hale. Fanoušci se mohou těšit na osobní neformální setkání, možnost společného focení, podepsání vlastních předmětů i krátkého rozhovoru. Co pro to mohou fanoušci udělat? Stačí si k platné vstupence přikoupit exkluzivní , který k tomu opravňuje.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Galerie/Média