Donny Benét / AU

Datum Místo
30.5./15.11.2020/8.5.2021, NOVĚ: 7.5.2022 21:00 Futurum Music Bar, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Havajské košile, Elvisovy brejle, nohavičkové plavky a západy slunce na pláži. Sexy predátor z australského Sydney Donny Benét tentokrát přiváží kapelu, aby nám interpretovali své srdce lámající disco hymny. V odkazu Giorgio Morodera s novým albem The Don vydaným u Dot Dash/Remote Control Records. V loňském roce měl Don možnost již podruhé vystoupit na slovenském Pohoda festivalu a jeho skok vpřed byl doslova raketový – z malého stanu pro pár stovek fans až na hlavní stage pro několika tisícový dav. Mezinárodní umělec, který se svými hity projezdil Japonsko, Severní Ameriku i celou Evropu, se vrací do Prahy na fenomenální show ve smíchovském Futuru.

 

* Vzhledem k současné situaci přesouvá Donny Benét celé své evropské turné na květen 2020. Jeho pražský koncert se přesouvá z 30. 5. / 15. 11. 2020 na 8. 5. 2021, vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky do 31. 7. 2020 vrátit v místě nákupu. Předem děkujeme za trpělivost a pochopení v této turbulentní době.

Zde je vyjádření od Donnyho:
"Unfortunately in line with the global uncertainty caused through Covid 19 and the closed Australian borders, Donny will look towards rescheduling his November 2020 tour dates to May 2021. We are devastated to not be able to tour the new album, Mr Experience at this time, but look forward to being able to do so in more certain times."

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.