Dita Von Teese - GLAMONATRIX

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 07.04.2020, NOVĚ 10.05.2021 OD 20:00 Hudební divadlo Karlín, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

"Show Dity Von Teese se bude konat v novém termínu. Nyní jednáme o možnosti show přesunout na 10.05.2021 v rámci obnoveného evropského turné.
Všechny zakoupené vstupenky jsou stále platné.
Definitivně potvrzené datum Vám co nejdříve oznámíme.
Děkujeme za Vaši trpělivost!

JVS group"

Oslnivá královna burlesky, Dita Von Teese, a její zcela nová show!
Ve své nejnovější show Glamonatrix provede Dita Von Teese své publikum říší fantazie a to zdaleka nejen té erotické. Nádherné kostýmy poseté tisíci Swarovského krystalů, elegantní boty z dílny Christiana Louboutina a ikonické korzety Mr Pearla jsou atributy velkolepé show, kterou Dita Von Teese oslňuje fanoušky po celém světě.
Glamonatrix je fúzí zlaté éry Hollywoodu se současnými scénickými efekty, světly a opulentními kostýmy i scénou. Dita Vás zahrne třpytem kabaretů 30. let, osedlá obří rtěnku a s blýskavým bičem provede cirkusovou manéží. Opět nebude chybět ani obří sklenice Martini, ovšem ve zcela novém podání. Navíc se během show k Ditě připojí i další slavní umělci.

Chcete-li se osobně setkat S Ditou Von Teese, pořídit si společné foto a získat autogram, můžete si přikoupit vstupenku MEET & GREET!
Vstupenka MEET & GREET je platná pouze společně se vstupenkou na představení, bližší info v nákupním košíku.
Zapomněli jste si přikoupit vstupenku MEET & GREET?/

PREMIUM CHAMPAGNE
/ prémiová místa u podia a konzumace šampaňského během show
PREMIM CRÉMANT / prémiová místa v lóži s konzumací crémantu během show

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line - HOMEtickets!
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / Sedadla ZTP/P-DISABLED jsou vyčleněna pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), vstupenka ZTP/P-DISABLED platí vždy pro 2 osoby včetně přístavku vedle řady

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.