Dějiny kontra Spejbl, Divadlo S+H

Datum Místo
13. 8. 2021 20:00 (pá) Zahrada hotelu International, Praha 6-Dejvice Objednat u TicketPortalu
1. 9. 2021 20:00 (st) Zahrada hotelu International, Praha 6-Dejvice Objednat u TicketPortalu
Více termínůDějiny kontra Spejbl
Hra pro dospěké diváky (12+)

Prostřednictvím Spejbla a Hurvínka, díky jejich humoru a typickému vidění světa, se seznámíme se skvělými objevy, které vznikly se záměrem ulehčit lidem život, nakonec však byly proti nim zneužity. Otec Spejbl chce přesvědčit skeptického syna o smyslu a vyšším poslání dějinných událostí. Snaží se poukázat na lepší stránku lidstva - má však mocného "protivníka" - dějiny.
Když jsme se nedávno ohlíželi za devadesátiletou profesionální činností divadla, rozhodli jsme se uvádět představení, která díky své nadčasovosti mají stále co sdělit i dnes. Hra "Dějiny kontra Spejbl" byla poprvé uvedena v roce 1932 pod názvem "Spejbl contra dějiny". Skupovu cenu ze IV. Skupovy Plzně získalo nastudování z roku 1970, uvedené pod titulem "Dějiny kontra Spejbl". Konečné úpravy textu se tehdy ujal Miloš Kirschner. Kvůli zásahu cenzury však byla hra krátce po svém uvedení zakázána.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, s dopomocí

-TH-

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.