Deadtown

Datum Místo
7. 1. 2020 19:00 (út) Divadelní areál Bouda, České Budějovice ZATÍM NENÍ V PRODEJI
ZAVŘÍT 
×

Deadtown

8. 1. 2020 19:00 (st) Divadelní areál Bouda, České Budějovice NENÍ V PRODEJI
ZAVŘÍT 
×

Deadtown

Více termínů

Deadtown / Ivan Arsenjev, Petr Forman
Ten, kdo vypráví příběhy, vládne světu.
Začíná dvacáté století a v magické Praze žije své sny kouzelník a iluzionista, majitel laciného kabaretu. Je posedlý technickými zázraky své doby: filmem, fotografií i chraplavým zvukem fonografu. Nejraději se však ve svých představách prohání po arizonských pláních, popíjí v saloonu s ošlehanými pistolníky a v náručí svírá nespoutané krásky. Alespoň takový obraz o Divokém západě v něm, naivním Evropanovi, zanechaly němé kovbojky a zažloutlé fotografie vyprávějící o daleké zemi. A protože jeho život je neustálým balancováním mezi iluzí a skutečností, není pro něho těžké vydat se na cestu do vysněného světa.

Hrají: Petr Forman, Veronika Švábová, Marek Zelinka, Jacques Laganache, Vojta Švejda / Jiří Kniha, Michael Vodenka / Miroslav Kochánek, Ivan ”Zobák” Pelikán, Petr “Goro” Horký, Josef Sodomka / Ivan Arsenjev, Daniela Voráčková, Simona Babčáková,Josefína Voverková, Philippe Leforestier, Milan Jakeš, Jakub Tokoly a Dizzy Gilagio (Didier Castelle, Francois Lezer, Michel Oger, Thierry Malard)

režie: Petr Forman
autor : Ivan Arsenjev, Petr Forman
Jazyk: English friendly
délka: 90 minut

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.