DUO JAMAHA - ŽIVOT JE DAR TOUR 2019

Datum Místo
24. 1. 2019 18:00 (čt) KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

DUO JAMAHA - ŽIVOT JE DAR TOUR 2019

21. 3. 2019 18:00 (čt) Sokol Tišnov, Drbalova 274, Tišnov, Tišnov Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

DUO JAMAHA - ŽIVOT JE DAR TOUR 2019

26. 3. 2019 18:00 (út) Kulturní dům, Smetanova 510, Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

DUO JAMAHA - ŽIVOT JE DAR TOUR 2019

Více termínů

DUO JAMAHA (Alfons & Marian Kotvanovci) - ŽIVOT JE DAR TOUR
Populární hudební seskupení DUO JAMAHA (Alfons & Marian Kotvanovci) znáte především z televizní obrazovky, kde se stali největší hvězdou hudebních pořadů. DUO JAMAHA má na svém kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů. V Německu dokonce vydali singlové album s megahitem „Tanz mit mir heute Nacht“, za které dostali prestižní ocenění Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.
Jejich koncerty bývají velmi energické i zábavné. O humornou stránku se stará mladší z dvojice Marian a svým vtipným vyprávěním pobaví vždy celý sál. Hudební část koncertu je tvořena především novými skladbami, ale i osvědčenými staršími hity. Aktuální turné se jmenuje podle nového CD s názvem ŽIVOT JE DAR, které si na koncertě můžete také zakoupit spolu s dalšími CD, DVD a dárkovými předměty. DUO JAMAHA tedy přichází s novým programem. Jejich hudební styl se dá charakterizovat jako pop-zábava od lidovek až po moderní hudbu a je určený pro všechny věkové kategorie. Toto všechno je pak okořeněno pravým záhoráckým humorem! Zlidovělé, ale i moderní domácí i zahraniční hity pak většinou nadšeně zpívá celý sál.
Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit. Vstupenky zakoupíte v obvyklých předprodejích.
Více info na www.duojamaha.cz nebo www.duojamaha.sk

Nepropásněte žádnou novinku od Sazky

Chci zasílat zajímavosti a novinky ze Sazky včetně nabídky vstupenek.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.