DRAKULA NA LEDĚ

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
18. 11. 2021 18:00 (čt) LOGSPEED CZ Aréna, Plzeň, Plzeň ID akce: 3001029 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

DRAKULA NA LEDĚ

Více termínů
PŘELOŽENO NA ROK 2022 - NOVÝ TERMÍN BUDE UPŘESNĚNDRAKULA NA LEDĚ
LOGSPEED CZ Aréna, Plzeň
18. 11. 2021, 18:00 hod.

Vstupné
Sezení I. kat. 999 Kč, II. kat. 777 Kč, III. kat. 666 Kč, IV. kat. 555 Kč

Román Brama Stokera "Dracula" položil základ celého žánru současného umění. Od svého vzniku v roce 1897 upírská téma volá po spisovatelích a filmových tvůrcích jako o starodávném volání, kterému nelze odolat. Dracula se stal ztělesněním toho nejhroznějšího a najzákeřnejšího génia, nejtemnějších slastí a nejpodrobnějších tužeb, jakých je schopná pouze lidská fantazie.

Dracula na ledě představuje svou verzi tohoto tajemného a hypnotizujícího příběhu. Skvělá ruská krasobruslařská škola vám ukáže nové, netradiční podání tohoto věčného díla. Dracula na ledě je muzikál na bruslích, v němž uvidíte skvělé výkony krasobruslařů v barevných kostýmech, světelnou a zvukovou show. Písně budou uvedeny v ruském jazyce pro zvýšení uměleckého zážitku. Překlad písní bude ukázán na světelné obrazovce, která je součástí dekorace. Všechny ostatní dialogy herců na ledě budou uvedeny v českém jazyce. Těšíme se na vás spolu s umělci z Petrohradu.
Pořadatel NL212, s.r.o.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.