DRACULA

Datum Místo
11. 12. 2021 15:00 (so) Hudební divadlo Karlín, Praha Objednat u TicketPortalu
12. 12. 2021 15:00 (ne) Hudební divadlo Karlín, Praha Objednat u TicketPortalu
23. 2. 2022 19:00 (st) Hudební divadlo Karlín, Praha Objednat u TicketPortalu
24. 2. 2022 19:00 (čt) Hudební divadlo Karlín, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

DRACULA 2017 – nejúspěšnější česká legenda je zpět!

Hudební divadlo Karlín ve spolupráci s LL Production uvede 28 exkluzivních představení muzikálu Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese DRACULA při příležitosti 20 let od světové premiéry.

Toto uvedení je samozřejmě postaveno v první řadě na dnes již legendární hudbě a libretu, dále se producenti rozhodli co nejvíce přiblížit původnímu obsazení z Kongresového centra. Pilířem výpravy pak bude scéna Daniela Dvořáka a kostýmy Romana Šolce, které diváci znají z uvedení tohoto muzikálu v divadle Hybernia. Výprava bude rozšířena a obohacena o nové moderní prvky, jako jsou například projekce. Garancí toho, že tato muzikálová legenda spatří světlo světa v té nejlepší možné formě, je jednak producent první , legendární verze, Egon Kulhánek, ale i Oldřich Lichtenberg, který uvedl tento muzikál před lety v divadle Hybernia.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.