DON QUIJOTE - Ivan Vasiliev Imperiální RUSKÝ BALET

Datum Místo
Původně 25.3.2020, NOVĚ 31.1.2021 od 19:00 hod. Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která vyhlásila dne 12.března 202é stav nouze a s tím spojený zákaz konání všech akcí s účastí na 30 osob se představení DON QUIJOTE - Ivan Vasiliev Imperiální RUSKÝ BALET přesouvá na nový termín 31.1.2021.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

DON QUIJOTE POPRVÉ NA SCÉNĚ V PRAZE
Jedni z největších hvězd světového baletu Ivan Vasiliev a Marie Vinogradová vystoupí společně se souborem Imperiálního ruského baletu v Praze 25 března 2020 v představení Don Quijote. Baletní adaptace nesmrtelného románu Miguela de Cervantese již dlouho patří do pokladnice baletního umění. Fascinující lidský příběh doplňuje temperamentní hudba Ludwika Minkuse. Hudbu a dynamickou choreografii doplňuje velkolepá výprava, která každého diváka přesune do slunného Španělska. Jedná se o výjimečný umělecký zážitek.

 

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.