DOMA U HITLERŮ aneb Historky z Hitlerovic kuchyně

Datum Místo
6. 4. 2019 19:00 (so) KD Hronovická, Hronovická 406, Pardubice, Pardubice Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

DOMA U HITLERŮ aneb Historky z Hitlerovic kuchyně

Více termínů

DOMA U HITLERŮ aneb Historky z Hitlerovic kuchyně / HaDivadlo
ARNOŠT GOLDFLAM
Režie Kolektiv HaDivadla │Dramaturgie Luboš Balák │Scéna Marián Amsler, Luboš Balák │Kostýmy Kateřina Kumhalová │Výběr hudby Karel Hanák Fláva │Umělecká spolupráce Miroslav Kumhala

Hrají
Adolf Hitler Petr Jeništa j.h. │Eva Braunová Táňa Malíková │Magda Goebbelsová Simona Peková │Joseph Goebbels Jan Lepšík │J. V. Stalin / Hermann Göring Zbyšek Humpolec │Heinrich Himmler / SS služba Jiří Svoboda │Sekretářka Johanka Kamila Valůšková │Georg Tabori / Helmut Goebbels Šimon Klacl j. h. / Teodor Švanda j. h.

"Možná, že velké dějiny začaly na nádraží ve městě Brünn..."
Jednotlivé výjevy z "Führerova" života se proti očekávání neodehrávají v jednacích sálech nebo na přeplněných tribunách, ale v jeho soukromí. Scény z "Hitlerovic kuchyně" jsou plné groteskního a osvobozujícího humoru, nadsázky a nápaditých situací. Goldflamova sarkastická komedie zobrazuje největšího zločince planety – od jeho vzestupu,  až po jeho – ne pád, ale fantazijně ironický únik do Jižní Ameriky.
Dnes již legendární inscenace HaDivadla, ve které v hlavní roli exceluje nezaměnitelný Petr Jeništa.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO  / sekce ZTP/P-DISABLED je určena pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.