DOGA - Best of Rock Ride Tour

Datum Místo
PŘESUNUTO, NOVĚ: 5.11.2021 OD 20:00 Masters of Rock Café, Zlín Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Hard rocková smečka DOGA vedená ikonickým frontmanem Izzimpřiveze svou mega show plnou největších hitů historie i do Zlína do klubu Mastersof Rock Café a to v pátek5.11.2021! Fanoušky čeká vylepšená velká scéna, efekty, sníh, lasery.

Kapela letos na jaře nadělila sobě i fanouškům dárek v podobě remasterovaného alba „Jsem trochu divnej“, které spatřilo světlo světa přesně před 20-ti lety. Jako fór se po dvaceti letech přefotil i obal CD, na kterém byli úplně stejní lidi, tak jako na původní fotce. Celý začátek roku kapela strávila ve studiu Citron, kde natáčela svou 11 řadovou desku. Ta vyjde v půlce listopadu pod názvem „RESPEKT“. A podle počátečních ohlasů fanoušků, kteří ji slyšeli na neveřejných poslechových akcích, by mělo jít o jednu z nejlepších, co kapela natočila.

Koncert doprovodí podtext „100% live“. DOGA tím fanouškům vzkazuje, že vše, co na koncertech uslyší, je zahrané skutečně naživo. Kapela je zastáncem poctivého tradičního Rock’n’Rollu a upřednostňuje energii a autenticitu před playbacky a počítači.

DOGA patří mezi největší stálice domácí rockové scény. Kapela aktivně hraje od roku 1988, dosud vydala 10 řadových alb, jeden živák, dva výběry největších hitů a 4 DVD. Na svém kontě má DOGA desítky hitů, na kterých spolupracovala např. také s Jarkem Nohavicou, Fanánkem, Petrem Jandou nebo Alešem Brichtou. V roce 2016 se kapela účastnila natáčení celovečerního filmu Muzzikanti. Lídr, zpěvák a kytarista Izzi ztvárnil také jednu z hlavních postav v dnes už kultovní hororové komedii režiséra Marka Dobeše Choking hazard.

Mastersof Rock Café ve Zlíně to tato legenda rozbalí ve velkém v pátek 5.11.2021 od 20:00 a chybět nebude ani speciální host – HANZ’S FUCKERS!

Jedná se o kapelu původem z Hulína, která má ovšem již měřítko celorepublikové a začíná se čím dál více prosazovat na české scéně a hodně čeřit český rockový 
rybníček svými energickými koncerty plnými chytlavých a zároveň poctivých rockových fláků. Za sebou i před sebou mají koncerty a festivaly s předními českými kapelami. Letos v létě jim vyšla také nová deska s názvem "Made in Bohemia", která bude obsažená i v novém koncertním playlistu.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.