DÍVČÍ VÁLKA - ČECHOVO PROZATÍMNĚ OSVOBOZENÉ DIVADLO

Datum Místo
26. 7. 2023 19:00 (st) Amfiteátr Dřevěné městečko, Rožnov pod Radhoštěm Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Z důvodu nemoci v souboru se představení přesouvá na nový termín 26.7.2023.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti nebo je možné je vrátit do 31.7.2022 v místě zakoupení. 

 

Pozor, pozor! Festival VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO slaví své 19. narozeniny a v rámci tohoto ročníku vás již tradičně přijede skvěle pobavit divadelní soubor Františka Ringo Čecha se svou nejlepší divadelní komedií všech dob DÍVČÍ VÁLKA. Na toto jedinečné představení se můžete těšit ve čtvrtek 26.7.2023 od 19:00hod v malebném amfiteátru
Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm.

Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedie všech dob. Vždyť za poslední více než dvě desítky let ji shlédlo přes 500 tisíc diváků. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem.

Soubor vystupuje v tomto hvězdném obsazení:
Sám autor František Ringo Čech se představí v roli vladyky Ctirada, v roli knížete Přemysla vystoupí Milan David, imitátor Petr Martinák ztvární Vojena a zároveň Častavu. V roli božského pěvce Lumíra uvidíte skvělého Petra Jablonského nebo Martina Sochora. Romana Skamene nebo Felixe Slováčka uvidíte jako vladyku Bivoje. Fenomenální Uršula Kluková se zhostí role panny Vlasty, Martha Olšrová vystoupí jako manželka Bivoje - Kazi a Lucie Chlumská nebo Zuska Velichová jako ctnostná panna Šárka.
Autor a ředitel Čechova Prozatímně Osvobozeného Divadla F. R. Čech si vyhrazuje právo uvádět na scénu nové objevy a talenty - budoucí hvězdy domácí i světové umělecké scény.


Představení se uskuteční ve čtvrtek 26. července 2023 od 19:00 hod. v malebném amfiteátru
Dřevěného městečka ve Valašském muzeu v přírodě. V případě nepříznivého počasí se
vystoupení koná v kryté variantě, sále Janíkovy stodoly.
Více informací na www.valasskedivadelnileto.cz

!POZOR! Doporučujeme si zajistit vstupenky včas! Krytá varianta Janíkovy stodoly má omezenou kapacitu. Po jejím vyprodání se další vstupenky budou prodávat až na místě v den vystoupení podle počasí. Kdo si koupí vstupenku v předprodeji, tak má i v případě špatného počasí zaručený zážitek z vystoupení.

Galerie/Média