DIE HAPPY

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 17.11.2020, NOVĚ: 19.10.2021 OD 19:00 Palác Akropolis, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

DIE HAPPY posouvají své podzimní turné o rok! V PRAZE zahrají v říjnu 2021!
Hádejte co? Další turné, jehož jedna zastávka patřila také ČR, PRAZE, se kvůli viru COVID-19 a všemu, co je s tím spojeno, posouvá o celý rok! Turné „Guess What!“ známé německé rockové kapely DIE HAPPY! Neúnavný živel Marta Jandová a spol. měli svou letošní novou desku „Guess What!“ představit v listopadu v Paláci Akropolis! Nestane se tak!

Nový termín turné a s ním také koncertu v PRAZE, Paláci Akropolis, je 19. 10. 2021!

Kapela vám vzkazuje: „Ahoj kamarádi, kvůli setrvávajícím zákazům a opatřením kvůli Covidu-19, které se bohužel vztahují i na naše koncerty, vám s těžkým srdcem musíme oznámit, že jsme nuceni odložit naše listopadové turné na říjen 2021. Doufáme, že se příští rok budeme moci zase sejít a pořádně si to spolu užít. Zakoupené lístky zůstávají samozřejmě v platnosti. Zůstaňte všichni zdraví a brzy na viděnou. Marta, Thorsten, Ralph a Jürgen.“
Kapela DIE HAPPY, která nemá ani po 25 letech a více než 1200 odehraných koncertů dost si nyní stejně jako většina ostatních musí dát nedobrovolnou hrací pauzu a svou nekončící energii a nadšení, které vložili do nového alba „Guess What!“, musí pošetřit ještě rok, aby pak mohli nastřádanou vášní a chutí hrát zbourat kluby, vč. pražského Paláce Akropolis

DIE HAPPY, to je zkrátka stále skvělý popcore se silnými melodiemi a tvrdými riffy. Ze čtveřice se navíc stala pětice! Se svým dlouholetým přítelem Robertem Kernerem získali DIE HAPPY živou kytarovou posilu, a tak vám budou nově střílet riffy do uší stereo! Bude to hodně hlasité, bude to divoké a nezapomenutelné! Temperamentu a kouzlu frontmanky Marty Jandové neuniknete! Její spontánní a vzrušující styl dělá z každého koncertu naprosto jedinečnou událost, kdy nikdy nevíte, co tentokrát zažijete a uslyšíte.

 

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.