DEPECHE MODE

Datum Místo
22. 2. 2024 20:00 (čt) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
24. 2. 2024 20:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 18:30

Po koncertech na stadionech a v arénách v Evropě, Mexiku, Kanadě a USA v létě a na podzim 2023 se Depeche Mode rozhodli prodloužit turné až do roku 2024. Ještě více fanoušků bude mít nyní možnost zažít syrovou, emotivní sílu Memento Mori Tour, které časopis Rolling Stone označil za "ohromující oslavu života a hudby".

Během turné po 22 městech kapela odehraje 2 večery také v pražské O2 areně. S více než dvěma miliony prodaných vstupenek je turné Memento Mori Tour se 110 koncerty na nejlepší cestě stát se největším dosavadním turné Depeche Mode.

Depeche Mode, kteří prodali více než 100 milionů desek a hráli pro více než 35 milionů fanoušků po celém světě, zůstávají stále se rozvíjející a výjimečně vlivnou hudební silou. Depeche Mode vydali 24. března 2023 spolu se zahájením turné k albu Memento Mori své kritikou oceňované patnácté studiové album, jehož první singl "Ghosts Again" byl označen za "hypnotický" (Rolling Stone) a "nádhernou, podmanivou píseň" (Revolver). Depeche Mode, kteří jsou nesmazatelnou inspirací pro fanoušky, kritiky i umělce, pokračují ve své cestě vpřed a album Memento Mori a turné představují otevření nejnovější kapitoly nepřekonatelného a trvalého odkazu.

Na turné Memento Mori Tour Depeche Mode opět spolupracují s luxusním švýcarským výrobcem hodinek Hublot, aby podpořili charitativní úsilí kapely. V rámci turné budou Hublot a Depeche Mode podporovat Conservation Collective, celosvětovou síť nadací podporujících ekologické iniciativy, se zvláštním zaměřením na projekty zabývající se problematikou znečištění plastem, nakládání s odpady a ekologickými úklidy. Kromě toho bude Depeche Mode spolupracovat s týmem Green Nation společnosti Live Nation na omezení používání jednorázových plastů, zlepšení recyklace a snížení množství potravinového a jiného odpadu na turné a v místech konání koncertů.

Na tyto koncerty nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.