DEATHSTARS

Datum Místo
22. 4. 2022 20:00 (pá) MeetFactory, Praha 5-Smíchov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Evropské turné švédských death-glam-metalových DEATHSTARS se přesouvá na rok 2022!


Pandemie coronaviru, zdá se, ustupuje, ale způsobila tak rozsáhlé škody, zejména v oblasti kultury a živých koncertů, že návrat, do námi tak očekávaného, normálu bude nejspíš trvat déle, než se předpokládalo. Nejistota, kterou tento virus zasel do myslí všech zůstává, a tak se nakonec i Švédové DEATHSTARS rozhodli své plánované podzimní turné přesunout až na rok 2022!


DEATHSTARS vystoupí v PRAZE, Meetfactory 22. 4. 2022!


Singer Whiplasher Bernadotte říká: „Jelikož pandemie očividně stále znemožňuje kapelám vystupovat naživo, turné bude odloženo na příští rok. Naším cílem je vyrazit na pódia po celé planetě, počínaje Evropou na jaře 2022.“
Kapela v současné době pracuje na svém dalším studiovém albu, se kterým se objeví na pódiu z kraje roku 2022. Čerstvý materiál, zbrusu nové melodie a nahromaděná energie z dlouhého čekání na live show, způsobí, že koncerty DEATHSTARS (a nejen jejich) budou rovny výbuchu sopky a zdevastují kluby, sály, i vás všechny! Nechte se tím převálcovat, bude to paráda.


Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.