DARK TRANQUILLITY, ENSIFERUM

Datum Místo
16. 4. 2022 19:00 (so) Meetfactory, Praha 5 Objednat u TicketPortalu
Více termínů

DARK TRANQUILLITY & ENSIFERUM oznamují své jarní „Double headlining tour 2022“! Jedna zastávka turné patří v dubnu PRAZE!

Live koncerty se na jaře 2022 vrací do Evropy opravdu velkým třeskem! Po opravdu dlouhé době bez „skutečných“ koncertů spojují Švédové DARK TRANQUILLITY a Finové ENSIFERUM své síly a naplánovali velké společné turné, kde představí svůj nový hudební materiál. Turné odstartuje 1. dubna ve Stockholmu a pojede přes 23 zemí!

Česká republika, PRAHA, MeetFactory figuruje v plánu 16. 4. 2022!

Obě kapely se znají už velmi dlouho a moc se těší, až vás zase všechny uvidí na svých koncertech!

Mikael Stanne (Dark Tranquillity) říká: „Pojďme společně zlomit to kouzlo ticha a strachu! Nemůžeme být více nadšení z návratu na evropská pódia, že budeme zase hrát naživo, vám, fanouškům, že se budeme potloukat Evropou a pořádně ventilovat všechnu tu frustraci, která se v nás za tu dlouhou dobu nashromáždila. Bude to super, protože navíc spojujeme svoje síly s našimi finskými bratry ENSIFERUM. Už jsme spolu hráli, naše cesty se zkřížily nesčetněkrát, a tak už se moc těšíme, až společně na jaře vykřičíme tuhle naši radost do světa. Nemůžu se dočkat, až vás všechny uvidím! Na zdraví!“ - Mikael / Dark Tranquillity

Sami Hinkka (Ensiferum) říká: „Po tak dlouhé době temnoty a nejistoty zejména na hudební scéně, jsme velmi rádi, že konečně vidíme světlo na konci tunelu Spojíme své síly s legendárními Dark Tranquillity a vyrazíme na společné turné po Evropě! Není tajemstvím, že to byla právě kapela Dark Tranquillity, která inspirovala Markuse Toivonena k založení kapely Ensiferum a nyní jedeme na turné s těmito našimi hrdiny. Je to úžasné! Jsme si jisti, že každý už touží po nějakém tom energickém zážitku z hudby (my teda určitě ano) a s touto sestavou si buďte jisti, že je to ono, to pravé, na co jsme všichni tak dlouho čekali. Tak už nakupujte lístky a pomozte tak podpořit návrat živé hudby! My
Už se nemůžeme dočkat, až vás uvidíme stát v první řadě!“ - Sami Hinkka / Ensiferum

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.