Creedence Clearwater Revived (UK)

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 8.10.2020, NOVĚ: 27.10.2021 od 19:30 Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Creedence Clearwater Revived (UK)

Více termínů

Akce se přesouvá na rok 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Do ČR se vrací britská skupina Creedence Clearwater Revived, která už mnoho let pokračuje v šíření odkazu slavného bandu Johna Fogertyho. Legendární Creedence Clearwater Revival, jejíž sestavu tvořili kytarista a textař John Forgety, kytarista Tom Fogerty, baskytarista Stu Cook a bubeník Doug Clifford, byli považováni za zakladatele takzvaného jižanského rocku (hlavní ikona jsou dodnes ZZ Top, mezi hlavní představitele patří Johnny Winter, Lynyrd Skynyrd, Kid Rock, Allman Brothers Band a Steve Ray Vaughan), dnes již však nekoncertují.

Britská formace Creedence Clearwater Revived sklidila na svých koncertech v ČR velké ohlasy, proto se nyní opět vrací, a to ve čtvrtek 8.10.2020 do pražského Divadla Hybernia.

Na koncertech zazní všechny velké hity CCR, mezi které patří Have You Ever Seen The Rain, Fortunate Son, Bad Moon Rising, Proud Mary, Green River, Looking At My Back Door, Who´ll stop the rain, Suzie Q a I Put a Spell On You.

Přijďte si užít skvělou muziku z časů festivalu Woodstock v podání výtečných hudebníků!

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma

pro vozíčkáře místa vyhrazena

rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439,

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.