Colours of Ostrava 2021

Datum Místo
15. 7. 2021 12:00 (čt) Dolní oblast Vítkovice, Ostrava KONEC PRODEJE
15. 7. 2021 12:00 (čt) Dolní oblast Vítkovice, Ostrava KONEC PRODEJE
16. 7. 2021 11:00 (pá) Dolní oblast Vítkovice, Ostrava KONEC PRODEJE
17. 7. 2021 11:00 (so) Dolní oblast Vítkovice, Ostrava KONEC PRODEJE
18. 7. 2021 11:00 (ne) Dolní oblast Vítkovice, Ostrava KONEC PRODEJE
Více termínů

Festival Colours of Ostrava se přesouvá na červenec 2021, vstupenky zůstávají v platnosti.

OFICIÁLNÍ TISKOVÁ ZPRÁVA
 
19. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se z důvodu koronavirových opatření a nepříznivé situace pro pořádání velkých akcí přesouvá na příští rok - na 14. - 17. července 2021, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic. Na stejný termín se přesouvá i mezinárodní fórum Meltingpot, které se koná po boku festivalu v jeho areálu.
“Doufali jsme, věřili jsme…, ale realita je tady. Vím, že jste se stejně jako já velmi těšili a nemohli se dočkat festivalového léta. Celý rok jsem se svým týmem pracovala na tom, abychom pro vás uspořádali festival s co nejlepším programem a s mnoha zlepšeními. Je tu situace, o které jsem si myslela, že ji nikdy nezažiji – léto bez festivalu, léto bez živé hudby a léto bez naší barevné atmosféry,” říká na úvod ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Festivalový tým nyní intenzivně pracuje na přesunu letošního programu na příští rok, včetně hlavních headlinerů a většiny dalších účinkujících. “Mám na vás velkou prosbu, podpořte nás nyní. Nesmírně bych si vážila toho, kdybyste si vstupenky ponechali, a tím náš festival, jeho myšlenku a jeho konání s tak rozsáhlým a kvalitním čtyřdenním programem podpořili. Bez vás to nepůjde,” apeluje Zlata Holušová na fanoušky. 
“Chápu však, že někteří z vás v této pro mnohé složité situaci budete potřebovat peníze a požádáte o vrácení zakoupených vstupenek. Veškeré dotazy týkající se přesunu bude tým festivalu odpovídat na e-ailu informace@colours.cz.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.