Český mejdan s Impulsem

Datum Místo
13. 10. 2018 18:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Český mejdan s Impulsem

Více termínů

Vstup umožněn 16:30

Český mejdan s Impulsem 2018 vstupuje do 3. ročníku a proběhne opět v pražské O2 areně, tentokrát už 13. října 2018. Znovu slibuje velká hudební jména a také největší české a slovenské hity naživo. Návštěvníky čeká zcela nové hvězdné obsazení, kterému vévodí skupina Kryštof. Ta zahraje na závěr hodinový koncert na svém jediném letošním halovém vystoupení. Na obřím podiu se také objeví Richard Müller, Xindl X, Peter Nagy se skupinou Indigo nebo legendární hvězda písniček z Impulsovic krabičky Václav Neckář.

Své filmové hity, jako je Zakázané uvolnění nebo Pro Emu přijde zazpívat na Český mejdan Michal Hrůza. Chybět nebudou ani zástupci nastupující generace muzikantů a stále úspěšnější skupiny Jelen nebo Mirai.

Do mejdanové sestavy se znovu vrací také Michal David, který má navíc na svém kontě i letošní hymnu „Český mejdan podle plánu“. Naživo ji uslyšíte poprvé právě v O2 areně. Spolu s Michalem Davidem si ji zazpívá i vítěz soutěže Zazpívej si na mejdanu.

Pro návštěvníky koncertu bude už odpoledne od 15:30 připravena speciální venkovní scéna s občerstvením, živým koncertem skupiny Hamleti a českou diskotékou Ivo Apfela. Vstup do této zóny je pro všechny zdarma.

Jako každý rok bude záznam z koncertu pořizovat FTV Prima, proto upozorňujeme návštěvníky, že v prostorách může probíhat natáčení pro účely pořadů vysílaných FTV Prima s.r.o. a také fotografování pro účely propagace akce pořádané Rádiem Impuls a Společností Stratex spol. s.r.o.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Galerie/Média