CZE - AUT

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
10. 4. 2019 19:00 (st) Nevoga aréna Znojmo, Znojmo ID akce: 1102004 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

CZE - AUT

Více termínů

Česko – Rakousko (Euro Hockey Challenge)
10. 4. 2019 od 19:00 hod., Znojmo

Vstupné
sezení     390 Kč
stání       290 Kč
 
Děti do výšky 140 cm zdarma (na klín rodičů/rodiny)
Fanoušci mohou na utkání zakoupit maximálně 6 vstupenek
Předprodej pro členy hokejka.cz od čtvrtka 21. 2. 2019 od 10 hodin
Volný prodej od pátku 22. 2. 2019 od 12 hodin
Část sektoru STÁNÍ bude určena zejména pro aktivní fanoušky národního týmu

Do jihomoravského města se národní tým vrátí po třech letech. „Pro jarní zápasy národního týmu jsme se snažili se zástupci Českého hokeje z dostupných variant a míst, jež projevily zájem utkání národního týmu hostit, vybrat takové lokace, abychom možnost návštěvy reprezentačních utkání přinesli fanouškům po celém území ČR. Tímto si je všechny dovolujeme srdečně pozvat a těšíme se na viděnou na stadionu,“ říká ředitelka BPA sport marketing Jana Obermajerová.

Pro fanoušky budou tradičně připraveny různé doprovodné aktivity, o nichž bude Český hokej ve spolupráci se svým výhradním marketingovým partnerem, společností BPA sport marketing a.s., průběžně informovat zejména prostřednictvím sociálních sítí národního týmu (@narodnitym). Stejně tak o případných opatřeních spojených se zápasem (bezpečnostní, doprava na utkání apod.).
Pořadatel BPA sport marketing a.s.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.