COSMIC BLUES FESTIVAL 2021

Datum Místo
21. 8. 2021 14:00 (so) Zahrádka Na Střeláku, Brno Objednat u TicketPortalu
Více termínů

První ročník bluesového festivalu Cosmic Blues přiveze světoznámou britskou formaci The Animals, která od 60. let hraje slavné hity, které se staly rockovou klasikou. V téměř dvouhodinovém programu zazní například písně It's My Life, Gonna, Send You Back to Walker, Bring It On Home to Me, I'm Mad Again, The House of the Rising Sun, We Gotta Get Out of This Place, Boom Boom, I'm in Love Again, I'm Crying a Don't Let Me Be Misunderstood.
Fanoušci The Animals měli možnost kapelu vidět již dvakrát v Brně i Praze, kapela momentálně jezdí ve sestavě John Steel, Mickey Gallagher (původní členové z 60. let), Danny Handley a Roberto Ruiz, tedy bez Erica Burdona. Projev kapely je zcela autentický a zpěv Danny Handleyho srovnatelný s jeho slavnějším předchůdcem.
Festival začíná již ve 14 hodin, protože před slavnými Animals (koncert v 20.00) se představí několik dalších bluesových umělců – Band Of Heysek z Brna, Janis Joplin Revival a hosté.

Předběžný program:
14.00 Otevření areálu, DJ Vincent Vega
16.00 Band Of Heysek
18.00 Janis Joplin Revival
20.00 The Animals and Friends /UK/

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.