COSMIC BLUES FESTIVAL 2021

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 21.08.2021, NOVĚ: 26.09.2021 14:00 Zahrádka Na Střeláku, Brno Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Cosmic Blues Festival měl mít hlavní hosty britské The Animals, tento plán však zhavaroval, protože baskytarista The Animals - Roberto Ruiz onemocněl. Proto pořadatelé přesunuli festival o měsíc a bude se konat 26.9.2021 v areálu Zahrádka na Střeláku s kapacitou 500 lidí a s výhradně českým programem, kterému vévodí vynikající formace Bluessession s Olinem Nejezchlebou (ETC, Ivan Hlas trio, Marsyas..atd) a elitními muzikanty Ondřejem Konrádem, Jiřím Zelenkou, Pavlem Skálou a hostem na trumpetu Michalem Gerou, což je jeden z nejuznávanějších trumpetistů všech dob. V programu jsou bluesové lahůdky St. Johnny a Dobré ráno blues band, brněnší Band of Heysek a s názvem festivalu spřízněný Janis Joplin Revival.
Tohle bude top bluesové babí léto, a tak přijďte prožít Cosmic Blues Festival naplno. Čepovat se budou jiskrné Dalešice. Se vstupenkou na The Animals máte bonus 2 piva zdarma!!!

Program akce:
14.00 Band of Heysek (Brno)
16.00 St. Johnny (Praha)
17.30 Olin Nejezchleba a Bluessession (Praha)
19.00 Dobré ráno bluesband (Praha)
20.30 Janis Joplin Revival (Praha)

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.