CONCORD ORCHESTRA SYMFONICKÉ ROCKOVÉ HITY-PAN TMY

Datum Místo
PŘESUN Z 28.4.20,17.5.21, NOVĚ 20.5.2022 OD 19:00 Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Oznámení organizátora:

Vzhledem k aktuální situaci s pandemií COVID-19 a omezeními ohledem hromadných akcí i v dalších státech se turné Concord Orchestra přesouvá na příští rok.

Nový termín koncertu Concord Orchestra v Praze je 20.5.2022, o 19:00. Místo konání zůstává původní. Vstupenky zůstávají v platnosti.


Děkujeme za podporu a pochopení, těšíme se na Vás!


S úctou, SHOW №1 AGENCY


V rámci česko-slovenského turné vystoupí v Praze v jediném představení první světový taneční orchestr CONCORD ORCHESTRA.Profesionální hudebníci z různých regionů světa vystupují pod vedením italského dirigenta Fabia Piroly.
Zahrají se nejlepší hity od interpretů, jako jsou například Queen, Metallica, AC/DC, Nirvana, Kiss, Deep Purple, Pink Floyd, Roxette, Linkin Park, Scorpions, Muse, Evanescence, System of a Down a Rammstein.

Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P – pouze vozíčkáře – a jejich doprovod
- dle pokynů pořadatele jsou slevy pro vozíčkáře s průkazem ZTP/P a jejich doprovod stanoveny takto:
Vozíčkář - vstupenka v ceně 25,- Kč, místa vyhrazena
Doprovod - vstupenka v ceně 25,- Kč, místa vyhrazena
Objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz, případné dotazy Vám rádi zodpovíme i na telefonním čísle 723 085 485 (v pracovní dny od 9 do 17 hodin).
Do e-mailové objednávky je nutné nascanovat průkaz ZTP/P.
Slevy pro ostatní osoby s průkazem ZTP a ZTP/P pořadatelem nejsou poskytovány!

 

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.