COMMEDIA DELL´ARTE II

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 23.4. 2020, NOVĚ: 11.6. 2021 od 19:00 Malá scéna Zlín, Štefánikova 2987/91, Zlín Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

COMMEDIA DELL´ARTE II

Více termínů

Akce se přesouvá na 11.6. 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

COMMEDIA DELL´ARTE II

Hrají: Pavel Liška / Michal Dalecký, Tatiana Dyková / Gabriela Štefanová, Marek Daniel, Roman Slovák, Tomáš Milostný / Saša Stankov, Gabriela Štefanová / Andrea Marečková

Pokračování veselého a vtipného příběhu, který má základ v oblíbeném žánru italského lidového divadla, plný improvizací a humorných situací. Dottore (Pavel Liška / Michal Dalecký) sestrojil Mechanickou ženu (Tatiana Vilhelmová / Gabriela Štefanová), která se zdá být splněním snu všech mužů – naprosto poslušnou sexy mašinou. Duchovní rozměr postrádající Pantalón (Roman Slovák) se tohoto stroje zmocní lstí. Přičiněním svých zaměstnanců Pedrolína (Tomáš Milostný / Saša Stankov)  a Franceschíny (Andrea Marečková / Gabriela Štefanová),  ale především díky vášnivému mstiteli a lamači ženských srdcí Leliovi (Marek Daniel), by o ni mohl opět přijít. Pokud se nestane chyba. Může umělá inteligence překonat tu lidskou? Může být žena na ženy a muž zapochybovat o svém mužství? Mohou zaměstnanci stíhat manželský život? Existují pilulky na zvětšování drůbeže? Kdy se stane z člověka kůň? A kdy debil? Tyto a spoustu dalších informací získáte při shlédnutí této excelentní komedie.
Představení je inspirováno postupy břitké renesanční lidové komedie, pro kterou jsou typické vyhraněné charaktery postav, dech beroucí příval děje a absolutní nepředvídatelnost. Dalšími stavebními kameny inscenace jsou hlubinná psychologie a výklad snů.

Produkce: Spolek Sešlých

více info na: www.september.cz

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.