COMIC-CON PRAGUE

Datum Místo
FRIDAY TICKET – 5.4.2024 od 14h O2 universum, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
SATURDAY TICKET – 6.4.2024 od 9h O2 universum, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
SUNDAY TICKET – 7.4.2024 od 9h O2 universum, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
3DAYS TICKET – 5.4.2024 od 14h, 6.+7.4.2024 od 9h O2 universum, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn hodinu před začátkem akce

Praha se na jaře znovu promění v ráj fanoušků komiksů, filmů a seriálů, kostýmů, videoher i společenských her nebo knih a obrazů. Comic-Con Prague oslaví 5. výročí a láká na extra hvězdy.

Na pátý ročník Comic-Conu Prague dorazí Chris Barrie, britský herec, který se nejvíc proslavil ztvárněním role Arnolda Rimmera v seriálu Červený trpaslík. S dalšími hollywoodskými hvězdami pořadatelé jednají a jejich jména budou zveřejňovat postupně.

Na Comic-Con Prague se také znovu vrátí David Nykl, kanadský herec českého původu, dnes známý především jako Dr. Radek Zelenka z televizního seriálu Stargate Atlantis. Z komiksových tvůrců se můžeme těšit na Stjepana Šejić, legendárního chorvatského spisovatele a výtvarníka komiksů, známého mimo jiné díky své práci na seriálech Witchblade, Afrodita IX., Sluneční kámen a Temnota.

Návštěvníky čeká poutavé povídání o videohrách, komiksových či literárních světech i populární vědě a technice nebo na návštěva speciálních expozic. V uličce Artist Alley budou prezentovat i prodávat svá díla tvůrci a umělci z různých zemí. Na místě si bude možné koupit merch spojený s populárními franšízami. V rámci obří videoherny budou představeny nové i retro konzole, virtuální realita, ale také herní počítače nebo notebooky, deskoherna pak nabídne desítky stolů pro karetní a deskové hry a hlavolamy. Nedílnou součástí Comic-Con Prague bude opět i velká Pokémon zóna s turnaji, burzou kartiček a dalším programem.

Vstupenky na festival je možné koupit do konce prosince za zvýhodněné ceny!

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.