CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?

Datum Místo
Přesun 4.4.2020 / 26.10.2020 /2.3.2021 v 19 hod Divadlo Gong, Sokolovská 969, Praha - Libeň, Praha 8-Libeň NENÍ V PRODEJI
Více termínů

Večer plný humoru s oblíbeným moderátorem, básníkem a překladatelem Ivo Šmoldasem. O hudební doprovod se postará zpěvák Viktor Sodoma.

Ivo Šmoldas

Známý český básník, překladatel, scénárista, kulturní publicista, redaktor, nakladatel a moderátor Ivo Šmoldas se narodil 23. července 1955 v Prostějově.

Studoval češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě UK a následně pracoval v nakladatelství Český spisovatel.

V současnosti pracuje jako umělec na volné noze. Překládá ze slovenštiny a angličtiny, spolupracuje s rozhlasem a televizí a v České televizi nepravidelně působí jako moderátor pořadů s kulturní tématikou. V

Barbora Mottlová & Acoustic

Kapela BMA hraje melodie převážně jazzových/bluesových interpretů, zahraniční (E. Jones, E. Fitzgerald, D. Shirley, D. Reese, M. Monroe, L. Armstrong a další) a tuzemské (H. Hegerová, J. Suchý, Y. Přenosilová a další) produkce.

Hrají: Ivo Šmoldas, Barbora Mottlová, Ondřej Mišák
Délka: 120 min.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.