CLASSICAL RUSSIAN BALLET (MOSCOW) - LABUTÍ JEZERO

Datum Místo
(16.03./19.10.20/09.03.21/23.10.21)/NOVĚ: 21.07.2022, 19:00 Multifunkční aula Gong, Ostrava-Vítkovice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

info 04.10.2021 - PŘEDSTAVENÍ SE PŘESOUVÁ NA 21.07.2022
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, ale pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze vstupenku vyměnit za , který následně můžete použít k nákupu vstupenek na jiné termíny Classical Russian Ballet, s datem konání až do 31. října 2022.
POZOR! Platnost všech vstupenek uskutečněním akce zaniká.
Team Ticketportal.cz

KLASICKÝ RUSKÝ BALET (CLASSICAL RUSSIAN BALLET)
je úspěšným moskevským souborem, v němž účinkují nejlepší představitelé ruských baletních škol. Vede jej choreograf a sólista Hassan Usmanov, slavný mistr, jenž působil v řadě významných ruských a světových divadel.
Primabalerínou je zasloužilá umělkyně Ruské federace Natalia Kungurceva.
V souboru účinkují laureáti mezinárodních soutěží Dmitrij Smirnov a Alexandr Butrimovič a další uznávaní tanečníci, ale též nadějní absolventi Moskevské akademie choreografie či Akademie ruského baletu A. J. Vaganové (Petrohrad).
Soubor je nadšeně přijímán nejen v Rusku, ale i v Mexiku, Japonsku, USA, Číně, Španělsku, Itálii, Německu, Finsku a dalších zemích světa, absolvuje více než 300 představení ročně!

V Ostravě soubor představí snad nejslavnější balet světa - Labutí jezero.
Diváky čeká skvělá podívaná, oslnivá syntéza nádherných kostýmů a scénografie, nepřekonatelné hudby Čajkovského a geniálního mistrovství 40 baletních tanečníků!
Délka představení: 2 hodiny 30 minut s přestávkou
více na www.rusballet.com

Vstupenky na prodejních místech Ticketportal a nebo on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba) / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.