CLASH OF THE STARS 6 - ONE NIGHT in Bangkok

Datum Místo
28. 10. 2023 18:30 (so) O2 universum, Sál A, Praha NENÍ V PRODEJI
Více termínů

Vstup umožněn 17:30

Můžete se těšit na další galavečer Clash of the Stars! Tentokrát s nádechem Thajska!

Jako vždy čeká diváky nabitá startovka plná skvělých zápasů! Hlavním a zároveň titulovým zápasem bude souboj mezi Filipem Grznárem a Luktumou. Který z bojovníků se stane šampiónem polotěžké divize? Bude to už ostřílený a zkušený kulturista, nebo mladý a talentovaný tiktoker? O hlavní předzápas se postarají bývalí kamarádi a dnes již nesmiřitelní rivalové Datel a Kotlár Security. Jejich velmi osobní a vyhrocený souboj proběhne podle pravidel MMA, avšak na holé pěsti! Půjde tak o zcela první souboj svého typu na naší scéně. Jako vždy má před velice očekávaný souboj kulturista Karlos Benda. Toho nyní čekají v kleci hned 3 soupeři, každý v jednom kole. Opět něco, co v Česku ani na Slovensku nemá obdoby. Bez rukavic, tedy na holé pěsti, proběhne rovněž vyostřená „odveta“ raperů Lboye a Icka, kteří své síly již jednou změřili na ulici a tentokrát se potkají v kleci Clash of the Stars dle pravidel thajského boxu. Dalším veleočekávaným zápasem je střet influencerky Hanky Gelnárové a zkušené MMA zápasnice Michaely „Miss Problem“ Dostálové podle pravidel Undergronudu. Do akce se vrací také oblíbený Max Green, kterému se postaví bojovník, který dokazuje, že i muži malého vzrůstu můžou mít velké koule, Dominik Radl alias Malej Zmijozel.

Mimo již známé tváře z předchozích galavečerů se můžete těšit i na nové bojovníky, kteří si chtějí probít cestu ke slávě a zlatým pohárům. V souboji těžkých vah se střetnou Patrik Žralok a Rendys. Vysokou sportovní úroveň nabídnou raper Riad a influencer Bergino. K rozuzlení velkého beefu dojde v souboji mezi Pomalu Snejksi a Sajmonosem Znovuzrození. Známý svým svérázným vystupování Peter „Kobra“ Kuťka změří síly s veteránem Clashe Huhuem. Tyto a další zajímavé zápasy uvidíte pouze na galavečeru Clash of the Stars 6!

Kromě vypjatých a často až osobních a vyhrocených zápasů se diváci mohou těšit na světovou světelnou a hudební show, která už nezpochybnitelně ke galavečerům Clash of the Stars patří!

VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering (platí pro ULTIMATE VIP) a přednostní VIP vstup do haly.

Na tento večer nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.