CIRCUS VARIUS NA LEDĚ

Datum Místo
11. 2. 2023 17:00 (so) Winning Group Arena, Brno Objednat u TicketPortalu
12. 2. 2023 17:00 (ne) WERK ARENA, Třinec Objednat u TicketPortalu
18. 2. 2023 17:00 (so) OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava Objednat u TicketPortalu
19. 2. 2023 17:00 (ne) enteria arena, Pardubice Objednat u TicketPortalu
21. 2. 2023 17:00 (út) Zimní stadion Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Objednat u TicketPortalu
22. 2. 2023 17:00 (st) ROCKNET aréna, Chomutov Objednat u TicketPortalu
24. 2. 2023 17:00 (pá) Budvar aréna, České Budějovice 1 Objednat u TicketPortalu
25. 2. 2023 17:00 (so) LOGSPEED CZ Aréna, Plzeň Objednat u TicketPortalu
26. 2. 2023 17:00 (ne) Sportovní hala FORTUNA, Praha 7-Bubeneč Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Oznámení organizátora: Kvůli probíhajícím vojenským událostem na Ukrajině bohužel nemáme možnost zorganizovat turné ruského cirkusu na ledě. Podařilo se nám však najít důstojnou náhradu a domluvit turné s velkolepým Circus Varius, který jen zřídka vystupuje v evropských zemích. Místa a termíny všech představení zůstávají nezměněny. Všechny vstupenky zakoupené na představení «Ruský cirkus na ledě» platí na toto představení, diváci nemusí nikam chodit, aby je nahradili. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás! S úctou, SHOW №1 AGENCY
Circus Varius

V únoru 2023 přijede poprvé do České republice Circus Varius se svým programem „Cirkus Varius na ledě“. V ledové show se prezentují všechny žánry moderního cirkusového umění. Diváky svými dovednostmi překvapí žongléři, iluzionisté, gymnasti, akrobati a samozřejmě klauni. Umělci předvádějí celé své umění na bruslích na ledové ploše.
Circus Varius vznikl spojením několika světových cirkusů. V čele cirkusu stojí zkušení lídři, kteří celý svůj život spojili s cirkusovým uměním. Složení cirkusových umělců je mezinárodní. Umělci jsou z Rakouska, Běloruska, Brazílie, Bulharska, Kanady, Číny, Francie, Německa, Velké Británie, Maďarska, Itálie, Ruska, Ukrajiny, USA. Díky přítomnosti profesionálních umělců z různých zemí světa může Circus Varius publiku představit jedinečné, navzájem odlišné čísla, které uspokojí i toho nejnáročnějšího diváka. Circus Varius je jediný cirkus na světě, který zkrotil všechny živly. Jedině Circus Varius má ve svém repertoáru jedinečná představení: „Cirkus Varius na ledě“, „Cirkus Varius na zemi a ve vzduchu“ a „Cirkus Varius na vodě“. Úžasná extravagance světla, hudba speciálně napsaná pro každé představení, barevné kostýmy, závratné kaskadérské kousky, speciální efekty a samozřejmě nepřekonatelná dovednost umělců – to vše je nádherný svět Circus Varius. A ještě jeden důležitý bod – zvířata se neúčastní představení Circus Varius. V tomto církusu předvádějí své schopnosti pouze jedineční umělci!
Více informací o Circus Varius na jejich webu: www.circusvarius.com

Galerie/Média