CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show

Datum Místo
15.12.2023 (Pá) Vstup 18:30 / Show 19:30 Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Prague Pop Symphonics uvádí koncert filmové hudby
CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show
Nejznámější melodie vás přenesou do světa filmů, které máme všichni neodmyslitelně spojené s Vánocemi. Můžete se těšit na více než 150 profesionálních umělců na jednom pódiu. Velký symfonický orchestr a smíšený pěvecký sbor společně představí hudbu z filmů Sám doma, Frozen, Grinch, Láska nebeská, Polární expres a mnoha dalších.
Prague POPS povede renomovaný dirigent Robert Kružík a můžete se těšit i na známé písně v podání zpěvačky Markéty Poulíčkové. Večerem bude provázet herečka Patricie Pagáčová.
Nechte se pohltit velkolepým provedením filmové hudby v doprovodu moderních technologií. Vysoce kvalitní zvuk, vizuální a scénické efekty, dynamická světelná show, videoprojekce na LED obrazovkách i live kamery společně přispějí k dokonalému zážitku a Vy díky nim budete mít filmový svět i dění na pódiu doslova na dosah ruky.
Nadělte sobě i svým blízkým nezapomenutelný večer s kouzelnou vánoční atmosférou. Zažijte s námi koncert filmové hudby tak, jak ho ještě neznáte, a tak, jak byste ho znát měli.
Vánoce letos začínají 15. prosince v Kongresovém centru Praha!VIP GOLD balíček zahrnuje:
- 1x vstupenka kategorie GOLD - exkluzivní místa nejblíže k pódiu v prvních šesti řadách uprostřed hlediště
- VIP vstup
- VIP šatna
- welcome drink
- dárková taška
- památeční VIP GOLD visačka
- plakát podepsaný od hlavních protagonistů koncertu
VIP GOLD balíček obdržíte u vstupu v den konání koncertu.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO (Parter) / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (sedadlo + přístavek) / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-