ČEZ Karlovarsko - Azimut Modena (ITA)

Datum Místo
27.02.2019 (St) / Vstup 17:00 / Začátek 17:50 REALISTIC ARENA, Západní 1812/73, Karlovy Vary, Karlovy Vary Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ČEZ Karlovarsko - Azimut Modena (ITA)

Více termínů

VK ČEZ Karlovarsko - CEV Liga mistrů 2019
2019 CEV Volleyball Champions League - Men

Volejbalisté Karlovarska se při své premiéře v Lize mistrů utkají ve skupině s italskými favority Civitanovou a Modenou a sedminásobným mistrem Polska Kedzierzyn-Kožle.
"Lépe jsme to nalosované mít asi nemohli, na jednu stranu je to velice těžká skupina, na stranu druhou velice atraktivní," komentoval předseda klubu Jakub Novotný.
V každém utkání Ligy mistrů budou volejbalisté Karlovarska čelit osobnostem ověnčeným medailemi z olympijských her nebo mistrovství světa či Evropy. "Přijedou nejlepší hráči planety, polští mistři světa, dále pak hráči jako Zaytsev, Simon, Juantorena," vypočítal Novotný.
"Myslím, že kdo chce vidět to nejlepší ze světového volejbalu, měl by k nám do haly přijít."

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
vstupenky bez místenek - open sitting / sleva 25% pro osoby, které nedosáhly věku 16 let, pro seniory ve věku 65 let a více, pro držitele průkazu ZTP/P / všechny slevy k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat obecně uznávaným dokumentem / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / bezbariérový přístup ANO, umístění pro vozíčkáře bude řešeno operativně na místě

-TH-

Nepropásněte žádnou novinku od Sazky

Chci zasílat zajímavosti a novinky ze Sazky včetně nabídky vstupenek.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.