CEV EuroVolley 2021: osmifinále + čtvrtfinále

Datum Místo
VSTUP NA OSMIFINÁLE A ČTVRTFINÁLE OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Nenechte si ujít jedinečné zápasy české volejbalové reprezentace na domácím mistrovství Evropy v Ostravě, které se do České republiky vrátilo po dlouhých deseti letech a které je zároveň vyvrcholením oslav 100 let českého volejbalu.

Přijďte podpořit naše reprezentanty v bojích s těmi nejlepšími evropskými týmy, užít si skvělou sportovní podívanou a být sedmým hráčem na hřišti v cestě za vítězstvím.

PROGRAM OSMIFINÁLE

Neděle 12. září 2021:
B1 – D4 (osmifinále 5)
D2 – B3 (osmifinále 8)

Pondělí 13. září 2021:
D1 – B4 (osmifinále 6)
B2 – D3 (osmifinále 7)


PROGRAM ČTVRTFINÁLE

Středa 15. září 2021:
vítěz osmifinále 5 – vítěz osmifinále 8
vítěz osmifinále 6 – vítěz osmifinále 7

Vstupenky se prodávají do jednotlivých sektorů. Celodenní vstupenka platí vždy na obě utkání daného dne.

Členové Českého volejbalového svazu po zadání promo kódu (číslo registrace člena ČVS) obdrží slevu 30 % z celkové ceny vstupenky (max. 5 ks na utkání, na jedno registrační číslo). Sleva se nevztahuje na VIP vstupenky a nelze kombinovat s dalšími slevami. Platí pouze do 31.7.2021 23:59.

Studenti a důchodci starší 65 let sleva 15% z celkové ceny vstupenky. Sleva se nevztahuje na VIP vstupenky a nelze kombinovat s dalšími slevami. Platí pouze do 31. 7. 2021 23:59.

Děti do 4 let vstup zdarma, bez nároku na sedadlo.

Akce se bude konat za aktuálně závazných a platných hygienicko – epidemiologických nařízení, která budou průběžně aktualizována s blížícím se termínem konání akce.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.