CESTA JAKO ŽÁDNÁ ZE STA

Datum Místo
31. 8. 2019 18:00 (so) Amfiteátr Lochotín, ZOO Plzeň, Pod vinicemi 9, Plzeň Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

CESTA JAKO ŽÁDNÁ ZE STA

Více termínů

Dva největší čeští cestovatelé Hanzelka se Zikmundem dobývali svět a souvisle projeli Asii, aby přinesli neuvěřitelná svědectví a zážitky. Prvním, komu se podařilo jejich cestu zopakovat, jsou dva kluci, kterým tahle cesta obrátila život "naruby". Nikdy nepsali, a přesto jejich kniha slaví neočekávané úspěchy. Nikdy nestáli před kamerou, a přesto jejich film budí pozornost po celém Česku i v zahraničí.  Hlavně ale nikdy neměli velká očekávání, jen sny. Miroslav Zikmund o nich doslova řekl, že jsou to objevitelé, kteří jemu samotnému dokázali ukázat dnešní svět! Jednou si je pozvali na seriózní besedu, ze které se stala bez nadsázky "cestovatelská show".

 
Cestovatelský den v Plzni pod otevřeným nebem nabitý informacemi, smíchem, zábavou a zakončený promítáním filmu Cesta jako žádná ze sta nesmí chybět v programu nikoho, kdo se zajímá o to, co se děje za hranicemi našeho Česka. Nakonec se ukáže, že legendární Hanzelka se Zikmundem byli také kluci, kteří milovali cesty a uměli se bavit.

osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma /
info pro ZTP/P: bezbariérový přístup ANO // zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře NE pro ostatní NE

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.